Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення фестивалю "Kyiv Open Smile"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.05.2019 р. N 973

Київ

Про проведення фестивалю "Kyiv Open Smile"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Ліга Життя" від 15 квітня 2019 року, з метою підтримки творчої, ініціативної та обдарованої молоді, популяризації та утвердження здорового й безпечного способу життя серед молоді:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Ліга Життя" щодо проведення у місті Києві 16 червня 2019 року з 12.00 до 20.00 у парку імені Тараса Шевченка фестивалю "Kyiv Open Smile" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Ліга Життя" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 16.00 15 червня 2019 року до 09.00 16 червня 2019 року на території парку імені Тараса Шевченка.

2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання здійснюватиметься з 22.00 16 червня 2019 року до 08.00 17 червня 2019 року на території парку імені Тараса Шевченка.

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходу.

3.3. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.4. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.5. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

7. Просити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу в установленому порядку.

8. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення заходу щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

9. Київському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організувати чергування мобільних медичних лабораторій для здійснення анонімного безоплатного експрес-тестування на наявність ВІЛ-інфекції і гепатиту B/C та надання консультації.

10. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці в комунальних, цифрових та інших засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали