Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення фестивалю "Тбілісоба на Андріївському узвозі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2019 р. N 1675

Київ

Про проведення фестивалю "Тбілісоба на Андріївському узвозі"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення Посольства Грузії в Україні від 01 липня 2019 року N 60/26196 та товариства з обмеженою відповідальністю "Д.Ж..Е.М." від 30 серпня 2019 року N 1-3008, з метою зміцнення культурних зв'язків між Україною та Грузією, формування у населення культури проведення масових свят та забезпечення змістовного дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу Посольства Грузії в Україні та товариства з обмеженою відповідальністю "Д.Ж..Е.М." щодо проведення фестивалю українсько-грузинської дружби "Тбілісоба на Андріївському узвозі" 05 та 06 жовтня 2019 року з 12.00 до 22.00 на Андріївському узвозі у місті Києві (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяло на себе товариство з обмеженою відповідальністю "Д.Ж..Е.М." (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 10.00 04 жовтня 2019 року.

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання має завершитися до 10.00 07 жовтня 2019 року.

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходу не пізніше ніж за 10 днів до початку проведення цього заходу.

3.3. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.4. Встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, туалетних модульних кабін, зокрема й пристосованих для осіб з інвалідністю, їх належне утримання та обслуговування, своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.5. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

4.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

4.2. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

6. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

7. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення Заходу щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали