ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.08.2018 р. N 1389

Київ

Про проведення фестивалю "ZiberFesT - 2018" на Контрактовій площі

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" частини першої статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "МЕДІАПЛАН" від 19 червня 2018 року N 190618/1, з метою підтримання традицій столиці, формування у населення культури проведення масових свят та забезпечення змістовного дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю "МЕДІАПЛАН" щодо проведення з 12.00 08 вересня 2018 року до 22.00 09 вересня 2018 року фестивалю "ZiberFesT - 2018" на Контрактовій площі у місті Києві (далі - фестиваль).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення фестивалю, дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, взяло на себе товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДІАПЛАН".

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення фестивалю, здійснюватиметься о 00.00 07 вересня 2018 року на Контрактовій площі.

2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення фестивалю, здійснюватиметься до 15.00 10 вересня 2018 року на Контрактовій площі.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "МЕДІАПЛАН":

3.1. До початку проведення фестивалю розробити графічне зображення та схему організації території проведення фестивалю, розміщених на ній об'єктів і конструкцій та погодити з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині організації торговельного процесу.

3.2. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення фестивалю, а також відновлення порушеного благоустрою, зокрема забезпечити встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, туалетних модульних кабін, їх належне утримання та обслуговування, своєчасне вивезення сміття та прибирання території.

3.3. Забезпечити виконання суб'єктами господарювання - учасниками фестивалю вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення фестивалю.

3.4. Забезпечити дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення фестивалю.

3.5. Забезпечити встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття.

4. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" на території проведення фестивалю.

5. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних із проведенням фестивалю.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити за зверненням товариства з обмеженою відповідальністю "МЕДІАПЛАН" чергування бригади швидкої (екстреної) медичної допомоги під час проведення фестивалю.

7. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці (анонс) про захід у комунальних засобах масової інформації.

8. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити охорону громадського порядку під час підготовки та проведення фестивалю.

9. Просити приватне акціонерне товариство "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" здійснити за зверненням товариства з обмеженою відповідальністю "МЕДІАПЛАН" підключення об'єктів та конструкцій, які планується розмістити, до електромереж за спрощеною (тимчасовою) схемою у встановленому порядку під час проведення фестивалю.

10. Просити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві забезпечити чергування пожежної машини, здійснення пожежної безпеки та державного пожежного нагляду, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час проведення фестивалю в порядку, передбаченому чинним законодавством.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали