Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації "Українська Демократія"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 жовтня 2018 року N 1771

Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації "Українська Демократія"

Відповідно до пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року N 976, на підставі запиту громадської організації "Українська Демократія" від 24 вересня 2018 року N 2409-1813 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України стосовно оцінки взаємодії Міністерства охорони здоров'я України з громадськістю наказую:

1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Махновець Олесю Петрівну та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Матяша Павла Сергійовича відповідальними особами за забезпечення взаємодії з громадською організацією "Українська Демократія" у зв'язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.

2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу (Махновець О. П.) розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України інформацію про надходження запиту громадської організації "Українська Демократія" про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України та заходи, вжиті з метою сприяння проведенню громадської експертизи.

3. Керівникам структурних підрозділів до 04 жовтня 2018 року надати Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу документи та матеріали, зазначені у запиті громадської організації "Українська Демократія".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Янчука А. О.

 

Заступник Міністра

П. Ковтонюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали