РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 15 жовтня 1979 р. N 496

Київ

Про проведення грошово-речової лотереї в 1980 році

Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Ради Міністрів Української РСР від 27 березня 1980 року N 202 (Постанова N 202)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Провести в 1980 році серед населення грошово-речову лотерею на суму 54 мільйони карбованців.

Встановити загальну суму виграшів 35 мільйонів 100 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів. Вартість лотерейного білета 50 копійок.

2. Лотерейні білети підрозділяються на шість випусків, з яких чотири основні по 7,2 мільйона карбованців та два випуски святкові /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня та до Нового року/ по 12,6 мільйона карбованців кожний.

По кожному випуску провести окремі тиражі виграшів: по першому випуску /святковому/ - 12 - 13 березня в м. Запоріжжі, по другому випуску - 18 - 19 квітня в м. Дніпропетровську, по третьому випуску - 20 - 21 червня в м. Херсоні, по четвертому випуску - 22 - 23 серпня в м. Вінниці, по п'ятому випуску - 17 - 18 жовтня в м. Полтаві і по шостому випуску /святковому/ - 26 - 27 грудня в м. Харкові.

3. Доручити Міністру фінансів Української РСР затверджувати зразки білетів грошово-речової лотереї та персональний склад комісій по проведенню тиражів виграшів грошово-речової лотереї.

4. Затвердити подані Міністерством фінансів УРСР умови грошово-речової лотереї 1980 року по чотирьох основних і двох святкових випусках /додаються/.

5. Встановити, що продаж лотерейних білетів провадиться на суворо добровільних началах за готівку безпосередньо на підприємствах, в установах і організаціях - уповноваженими громадських організацій і під їх контролем, а також в ощадних касах, установах зв'язку, в кінотеатрах та інших видовищних закладах, газетних кіосках, магазинах, їдальнях, кафе, буфетах, ресторанах - працівниками цих установ, підприємств і організацій поряд з своєю основною роботою.

Особам, які продають лотерейні білети, виплачувати винагороду в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

Керівникам організацій, залучених до продажу лотерейних білетів, а на підприємствах і в установах - уповноваженим громадських організацій забезпечити своєчасне одержання в центральних ощадних касах білетів лотереї, з тим щоб продаж білетів наступного випуску було розпочато зразу ж після продажу білетів попереднього випуску.

6. Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР, а також міністерства і відомства УРСР, яким підпорядковані організації, залучені до продажу лотерейних білетів, здійснювати систематичний контроль за суворим додержанням принципу добровільності при продажу лотерейних білетів.

7. Встановити, що в разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажав одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

(на зміну пункту 7 встановлено, що в разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речових виграшів по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. Якщо власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 27.03.80 р. N 202) (Постанова N 202)

8. Затвердити завдання по продажу білетів грошово-речової лотереї 1980 року по областях та містах Києву і Севастополю згідно з додатком N 1.

Продаж лотерейних білетів розпочати в січні 1980 року після опублікування в пресі повідомлення про проведення грошово-речової лотереї.

9. Зобов'язати виконкоми обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів забезпечити проведення необхідних заходів по широкій пропаганді лотереї серед населення та продаж лотерейних білетів по районах і містах у визначених сумах.

10. Міністерству торгівлі УРСР та Укоопспілці:

а) виділити за рахунок ринкових фондів товари, передбачені умовами лотереї як речові виграші, згідно з додатком N 2 та забезпечити нагромадження необхідної кількості цих товарів на торговельних базах і в торговельних підприємствах;

б) визначити торговельні підприємства, які видаватимуть речові виграші, і встановити за погодженням з Міністерством фінансів УРСР порядок видачі /висилки/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації речових виграшів населенню;

в) видачу /висилку/ таких речових виграшів по лотереї: радіоприймачі транзисторні "ВЄФ-202", "Селга-405" і "Спидола-231", фотоапарати "Зенит-ТТЛ", "Зенит-Е", "Київ-4", "Київ-4м", "Київ-17", "ФЗД-5в", "Силует-електро", годинники наручні позолочені, самовари електричні, килими фабричної роботи, доріжки килимові, міксери електричні і соковижималки електричні провадити через Центральний універмаг м. Києва.

Мотоцикли з коляскою, як виграні, видавати через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Автомобілі "Запорожець" і "Жигули", як виграші, видавати в усіх областях і в м. Києві через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР.

Зазначені в цьому підпункті речові виграші видаються або висилаються за нарядами Українського республіканського головного управління Держтрудощадкас СРСР, а інші речові виграші видаються на місцях магазинам державної торгівлі та споживчої кооперації не пізніше 50 днів після одержання нарядів або білетів, що виграли;

г) систематично здійснювати контроль за своєчасною видачею /висилкою/ магазинами державної торгівлі і споживчої кооперації речових виграшів належної якості.

11. Дозволити Міністерству фінансів УРСР оплачувати торговельним організаціям Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки прейскурантну вартість упаковки і вартість пересилки населенню речових виграшів по грошово-речовій лотереї за діючими тарифами.

12. Міністерству фінансів УРСР і Українському республіканському головному управлінню Держтрудощадкас СРСР:

а) забезпечити своєчасне видання агітаційно-рекламних матеріалів для проведення лотереї та розсилку їх на місця;

б) зберегти існуючу звітність про хід продажу лотерейних білетів;

в) забезпечувати своєчасну виплату ощадними касами особам, залученим до продажу лотерейних білетів, винагороди в розмірі трьох процентів від суми проданих ними білетів.

12. Видавництву "Радянська Україна" і редакціям газет "Радянська Україна", "Правда Украины" забезпечувати не пізніше ніж в чотириденний строк після проведення тиражу виграшів по кожному випуску лотереї опублікування таблиці виграшів у газетах, а також випуск її окремим виданням.

Міністерству фінансів УРСР компенсувати видавництву "Радянська Україна" фактичні витрати по виданню таблиць виграшів.

14. Зобов'язати Державний комітет УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі забезпечити видання до 10 грудня 1979 р, агітаційно-рекламних матеріалів по лотереї за замовленням Міністерства фінансів УРСР.

15. Держплану УРСР передбачити в плані матеріально-технічного постачання на 1980 рік виділення для Міністерства фінансів УРСР необхідної кількості офсетного і крейдованого, а для видавництва "Радянська Україна" - газетного паперу, потрібного для видання агітаційно-рекламних матеріалів і таблиць виграшів по грошово-речовій лотереї.

16. Встановити, що кошти від реалізації білетів лотереї зараховуються у відповідні місцеві бюджети за місцем продажу білетів.

Вартість виданих грошових і речових виграшів, а також всі інші витрати, зв'язані з проведенням лотереї, віднести за рахунок республіканського бюджету.

Вартість виданих населенню речових виграшів включається торговельними організаціями у виконання плану роздрібного товарообороту.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК

Інд. 26

 

Затверджені
постановою Ради Міністрів УРСР
від 15 жовтня 1979 р. N 496

УМОВИ
першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1980 року /до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня/

1. Сума першого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 12,6 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю в 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 8 мільйонів 190 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 600 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 4000 серій з N 00001 по N 04000; в кожній серії є 300 білетів з N 001 по N 300.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 12 - 13 березня в м. Запоріжжі.

5. Всього в тиражі розігрується 3780000 виграшів, в тому числі 273063 речових виграші на 3866583 карбованці і 3506937 грошових виграшів на суму 4323417 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів

Вартість одного предмета
/крб. і коп./

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість предметів

Вартість
/крб. і коп./

Кількість предметів

Вартість
/крб. і коп./

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 А

5100

15

76500

315

1606500

Телевізори

296

20

5920

420

124320

Радіоприймачі транзисторні "Селга-405"

32-55

20

651

420

13671

Магнітофони "Маяк-203"

299

2

598

42

12558

Холодильники "Днепр-2"

215

10

2150

210

45150

Холодильники "Донбас-5"

325

7

2275

147

47775

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210"

141-02

10

1410-20

210

29614-20

Машини швейні "Чайка-3"

208

8

1664

168

34944

Машини пральні "Чайка-2м"

145

10

1450

210

30450

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м

164

40

6560

840

137760

Доріжки килимові /довжина 3 м/

78

15

1170

315

24570

Пилососи "Ракета-77"

53

20

1060

420

22260

Пилососи "Витязь"

42

6

252

126

5292

Ковдри жаккардові

33

65

2145

1365

45045

Самовари електричні

21

10

210

210

4410

Міксери електричні

15

12

180

252

3780

Годинники наручні жіночі позолочені "Заря"

49-50

40

1980

840

41580

Велосипеди "Ласточка"

46

18

828

378

17388

Велосипеди "Орленок"

45

20

900

420

18900

Парасольки жіночі складні

27

30

810

630

17010

Соковижималки електричні

25

9

225

189

4725

Набори духів

12

10

120

210

2520

Набори духів

10

2400

24000

50400

504000

Набори духів

5

10200

51000

214200

1071000

Рюкзаки туристські

10-80

6

64-80

126

1360-80

Разом

 

13003

184123

273063

3866583

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

100

10

1000

210

21000

50

40

2000

840

42000

40

12

480

252

10080

25

33

825

693

17325

20

10

200

210

4200

15

20

300

420

6300

10

600

6000

12600

126000

5

6000

30000

126000

630000

3

2400

7200

50400

151200

1

157872

157872

3315312

3315312

Разом

166997

205877

3506937

4323417

Всього

180000

390000

3780000

8190000

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів - і гроші взамін речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: радіоприймачі транзисторні "Селга-405", годинники наручні жіночі позолочені, самовари електричні, килими фабричної роботи, доріжки килимові, міксери електричні і соковижималки електричні видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі "Запорожець", як виграші, не висилаються, а видаються в усіх областях і в м. Києві через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що задається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1981 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

Затверджені
постановою Ради Міністрів УРСР
від 15 жовтня 1979 р. N 496

УМОВИ
другого - п'ятого випусків грошово-речової лотереї 1980 року

1. Загальна сума грошово-речової лотереї по цих випусках визначена в 28,8 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю в 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 18 мільйонів 720 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

5. Лотерейні білети підрозділяються на 4 випуски по 7,2 мільйона карбованців.

4. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 600 тисяч карбованців. У кожному випуску по 12 розрядів. Кожний розряд складається з 4000 серій: по другому випуску - з N 04001 по N 08000, по третьому - з N 08001 по N 12000, по четвертому - з N 12001 по N 16000, по п'ятому - з N 16001 по N 20000. В кожній серії в 300 білетів з N 001 по N 300.

5. Тиражі виграшів по лотереї відбудуться: по другому випуску - 18 - 19 квітня в м. Дніпропетровську, по третьому випуску - 20 - 21 червня в м. Херсоні, по четвертому випуску - 22 - 23 серпня в м. Вінниці, по п'ятому випуску - 17 - 18 жовтня в м. Полтаві.

Всього в тиражах розігрується 8640000 виграшів, у тому числі 100944 речових виграші на 7748304 карбованці і 8539056 грошових виграшів на суму 10971696 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів

Вартість одного предмета
/крб. і коп./

На 1 розряд

На 12 розрядів
/1 випуск/

На 48 розрядів
/4 випуски/

Кількість предметів

Вартість
/крб. і коп./

Кількість предметів

Вартість
/крб./

Кількість предметів

Вартість
/крб./

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 А

5100

22

112200

264

1346400

1056

5385600

Мотоцикли МТ-10-36 з коляскою

1840

10

18400

120

220800

480

883200

Холодильники "Днепр-2"

215

5

1075

60

12900

240

51600

Холодильники "Донбас-5"

325

5

1625

60

19500

240

78000

Магнітофони "Маяк-203"

299

5

1495

60

17940

240

71760

Телевізори

296

11

3256

132

39072

528

156288

Машини швейні "Чайка-3"

208

4

832

48

9984

192

39936

Фотоапарати "Зенит-ТТЛ"

240

6

1440

72

17280

288

69120

Фотоапарати "Київ-4"

90

6

540

72

6480

288

25920

Фотоапарати "Київ-4м"

110

3

330

36

3960

144

15840

Пилососи "Ракета-77"

53

10

530

120

6360

480

25440

Пилососи "Витязь"

42

10

420

120

5040

480

20160

Велосипеди "Ласточка"

46

20

920

240

11040

960

44160

Велосипеди "Орленок"

45

20

900

240

10800

960

43200

Велосипеди чоловічі

56-45

10

564-50

120

6774

480

27096

Годинники наручні чоловічі позолочені

55

20

1100

240

13200

960

52800

Годинники наручні жіночі позолочені "Заря"

49-50

15

742-50

180

8910

720

35640

Парасольки жіночі складні

27

11

297

132

3564

528

14256

Електробритви "Харків-109"

29

10

290

120

3480

480

13920

Матраци надувні

20

30

600

360

7200

1440

28800

Ковдри жаккардові

33

50

1650

600

19800

2400

79200

Рюкзаки туристські

10-80

20

216

240

2592

960

10368

Набори духів

10

600

6000

7200

72000

28800

288000

Набори духів

5

1200

6000

14400

72000

57600

288000

Разом

 

2130

161423

25236

1937076

100944

7748304

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях

На 1 розряд

На 12 розрядів
/1 випуск/

На 48 розрядів
/4 випуски/

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

Кількість виграшів

Загальна сума /крб./

100

40

4000

480

48000

1920

192000

50

39

1950

468

23400

1872

93600

40

31

1240

372

14880

1488

59520

35

30

1050

360

12600

1440

50400

25

50

1250

600

15000

2400

60000

20

40

800

480

9600

1920

38400

15

30

450

360

5400

1440

21600

10

1800

18000

21600

216000

86400

86400

5

4500

22500

54000

270000

216000

1080000

3

3000

9000

36000

108000

144000

432000

1

168337

168337

2020044

2020044

8080176

8080176

Разом

177897

228577

2134764

2742924

8539056

10971696

Всього

180000

390000

2160000

4680000

8640000

18720000

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові Виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів - і гроші взамін речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: годинники наручні позолочені та фотоапарати "Зенит-ТТЛ", "Київ-4" і "Київ-4м" видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом. м. Києва.

Автомобілі та мотоцикли з коляскою, як виграші, не висилаються, а видаються в такому порядку:

мотоцикли з коляскою - через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах;

автомобілі "Запорожець" в усіх областях і м. Києві - через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР.

Мотоцикли з коляскою, як виграші, видаються через зазначені магазини по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1981 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

Затверджені
постановою Ради Міністрів УРСР
від 15 жовтня 1979 р. N 496

УМОВИ
шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї 1980 року /до Нового року/

1. Сума шостого /святкового/ випуску грошово-речової лотереї визначена в 12,6 мільйона карбованців. На цю суму випускаються білети вартістю в 50 копійок.

2. Загальна сума виграшів становить 8 мільйонів 190 тисяч карбованців, або 65 процентів від суми випущених білетів.

3. Лотерейні білети випускаються окремими розрядами по 600 тисяч карбованців. Кожний розряд складається з 4000 серій з N 20001 по N 24000; в кожній серії є 300 білетів з N 001 по N 300.

4. Тираж виграшів по лотереї відбудеться 26 - 27 грудня в м. Харкові.

5. В святковому новорічному випуску в тиражі розігрується 3780000 виграшів, в тому числі 24906 речових виграшів на 3433374 карбованці і 3755094 грошових виграші на суму 4756626 карбованців.

а) Речові виграші

Назва предметів

Вартість одного предмета
/крб. і коп./

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість предметів

Вартість
/крб. і коп./

Кількість предметів

Вартість
/крб. і коп./

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-201011

7300

9

65700

189

1379700

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 А

5100

9

45900

189

963900

Мотоцикли МТ-10-36 з коляскою

1840

9

16560

189

347760

Холодильники "Днепр-2"

215

5

1075

105

22575

Холодильники "Донбас-5"

325

5

1625

105

34125

Телевізори "Юность-402"

220

4

880

84

18480

Телевізори

296

9

2664

189

55944

Магніторадіоли "Романтика-106"

375

7

2625

147

55125

Телевізори "Електроніка-ВЛ-100"

160

5

800

105

16800

Магнітофони "Маяк-203"

299

5

1495

105

31395

Машини пральні "Чайка-2м"

145

10

1450

210

30450

Машини швейні "Чайка-3"

208

6

1248

126

26208

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210"

141-02

10

1410-20

210

29614-20

Радіоприймачі транзисторні "Селга-405"

32-55

2

65-10

42

1367-10

Радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-202"

99-02

5

495-10

105

10397-10

Радіоприймачі транзисторні "Спидола-231"

100-02

5

500-10

105

10502-10

Годинники наручні чоловічі позолочені

55

15

825

315

17325

Годинники наручні жіночі позолочені "Заря"

49-50

10

495

210

10395

Фотоапарати "Зенит-ТТЛ"

240

2

480

42

10080

Фотоапарати "Київ-17"

280

6

1680

126

35280

Фотоапарати "ФЭД-5в"

73-70

5

368-50

105

7738-50

Фотоапарати "Зенит-Е"

100

10

1000

210

21000

Фотоапарати "Силует-електро"

65

11

715

231

15015

Килими фабричної роботи, Розмір 1,37 х 2 м

164

23

3772

483

79212

Доріжки килимові /довжина 3 м/

76

15

1170

315

24570

Самовари електричні

21

5

105

105

2205

Ковдри жаккардові

33

19

627

399

13167

Велосипеди зі складною рамою "Десна-2"

65

48

3120

1008

65520

Набори духів

12

12

144

252

3024

Набори духів

5

900

4500

18900

94500

Разом

 

1186

163494

24906

3433374

б) Грошові виграші

Розмір виграшів у карбованцях

На 1 розряд

На 21 розряд

Кількість виграшів

Загальна сума
/крб./

Кількість виграшів

Загальна сума
/крб./

100

52

5200

1092

109200

50

72

3600

1512

75600

40

61

2440

1281

51240

35

19

665

399

33965

25

19

475

399

9975

20

39

780

819

16380

15

21

315

441

6615

10

1500

15000

31500

315000

5

3600

18000

75600

378000

3

3300

9900

69300

207900

1

170131

170131

3572751

3572751

Разом

178814

226506

3755094

4756626

Всього

180000

390000

3780000

8190000

6. Власник лотерейного білета, на який припав речовий виграш, може, за своїм бажанням, одержати вартість виграшу готівкою.

7. Видача речових виграшів по лотерейних білетах провадиться торговельними організаціями.

Грошові виграші по лотерейних білетах, а за бажанням одержувачів і гроші взамін речових виграшів виплачуються ощадними касами.

Речові виграші: радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-202", "Спидола-231" і "Селга-405", фотоапарати "Силует-електро", "Зенит-ТТЛ", "Зенит-Е", "ФЭД-5в" і "Київ-17", годинники наручні позолочені, самовари електричні, килими фабричної роботи, доріжки килимові видаються або висилаються одержувачам Центральним універмагом м. Києва.

Автомобілі та мотоцикли з коляскою, як виграші, не висилаються, а видаються в такому порядку:

мотоцикли з коляскою - через магазини "Спорттовари" в м. Києві і обласних центрах;

автомобілі "Запорожець" і "Жигули" - в усіх областях і в м. Києві через автосалони станцій технічного обслуговування промислового об'єднання "Укравтотехобслуговування" Міністерства автомобільного транспорту УРСР.

Мотоцикли з коляскою, як виграші, видаються через зазначені магазини по визначенню Українського республіканського оптово-роздрібного об'єднання "Спорттовари" в кожному окремому випадку.

Всі інші речові виграші видаються на місцях універмагами та промтоварними магазинами по визначенню Міністерства торгівлі УРСР і Укоопспілки.

В разі зняття з виробництва окремих товарів, передбачених до видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї, провадиться заміна таких предметів аналогічними предметами інших марок, а в разі зміни роздрібних цін на товари - ці речові виграші видаються за новими цінами з часу введення в дію нових прейскурантів. При цьому, якщо вартість речового виграшу, що видається, нижче зазначеної в умовах лотереї, то власнику лотерейного білета виплачується різниця в ціні, а якщо вартість такого предмета вища зазначеної в умовах лотереї, то власник лотерейного білета доплачує різницю в ціні.

Якщо ж власник лотерейного білета, на який припав такий речовий виграш, бажає одержати вартість виграшу готівкою, то йому виплачується вартість виграшу згідно з умовами лотереї.

8. Лотерейні білети, які виграли, можна пред'явити для оплати по 30 червня 1981 року включно. Після цього строку лотерейні білети втрачають силу і до оплати не приймаються.

 

Додаток N 1
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 15 жовтня 1979 р. N 496

ЗАВДАННЯ
по продажу білетів грошово-речової лотереї 1980 року по областях та містах Києву і Севастополю

/тис. крб./

Області

Загальна сума по шести випусках

в тому числі:

святкового випуску - до 8 Березня

чотирьох основних випусків

святкового випуску - до Нового року

всього

на один випуск

Вінницька

1878

437

1004

251

437

Волинська

660

154

352

88

154

Ворошиловградська

3966

925

2116

529

925

Дніпропетровська

4620

1078

2464

616

1078

Донецька

7200

1680

3840

960

1680

Житомирська

1236

288

660

165

288

Закарпатська

828

194

440

110

194

Запорізька

2304

538

1228

307

538

Івано-Франківська

858

201

456

114

201

Київська

1590

371

848

212

371

Кіровоградська

1350

313

724

181

313

Кримська

2052

478

1096

274

478

Львівська

2430

567

1296

324

567

Миколаївська

1398

327

744

186

327

Одеська

2970

693

1584

396

693

Полтавська

1914

447

1020

255

447

Ровенська

810

189

432

108

189

Сумська

1470

343

784

196

343

Тернопільська

936

216

504

126

216

Харківська

3852

900

2052

513

900

Херсонська

1200

280

640

160

280

Хмельницька

1308

306

696

174

306

Черкаська

1452

338

776

194

338

Чернівецька

678

159

360

90

159

Чернігівська

1362

319

724

181

319

м. Київ

3264

762

1740

435

762

м. Севастополь

414

97

220

55

97

Всього

54000

12600

28800

7200

12600

 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК

 

Додаток N 2
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 15 жовтня 1979 р. N 496

ПЕРЕЛІК
товарів, які повинні бути виділені Міністерством торгівлі УРСР і Укоопспілкою для видачі як речові виграші по грошово-речовій лотереї 1980 року

Назва предметів

Вартість одного предмета /крб. і коп./

Кількість предметів

Загальна вартість /крб. і коп./

Автомобілі "Жигули" ВАЗ-21011

7300

189

1379700

Автомобілі "Запорожець" ЗАЗ-968 А

5100

1560

7956000

Мотоцикли МТ-10-36 з коляскою

1840

669

1230960

Телевізори

296

1137

336552

Телевізори "Юность-402"

220

84

18480

Телевізори "Електроніка ВЛ-100"

160

105

16800

Холодильники "Днепр-2"

215

555

119325

Холодильники "Донбас-5"

325

492

159900

Магніторадіоли "Романтика-106"

375

147

55125

Магнітофони "Маяк-203"

299

387

115713

Радіоприймачі транзисторні "Меридіан-210"

141-02

420

59228-40

Радіоприймачі транзисторні "Селга-405"

32-55

462

15038-10

Радіоприймачі транзисторні "Спидола-231"

100-02

105

10502-10

Радіоприймачі транзисторні "ВЭФ-202"

99-02

105

10397-10

Машини швейні "Чайка-3"

208

486

101088

Машини пральні "Чайка-2м"

145

420

60900

Фотоапарати "Зенит-ТТЛ"

240

330

79200

Фотоапарати "Зенит-Е"

100

210

21000

Фотоапарати "Київ-4м"

110

144

15840

Фотоапарати "ФЭД-5в"

73-70

105

7738-50

Фотоапарати "Київ-17"

280

126

35280

Фотоапарати "Силует-електро"

65

231

15015

Фотоапарати "Київ-4"

90

288

25920

Килими фабричної роботи, розмір 1,37 х 2 м

164

1323

216972

Доріжки килимові /довжина 3 м/

78

630

49140

Ковдри жаккардові

33

4164

137412

Пилососи "Ракета-77"

53

900

47700

Пилососи "Витязь"

42

606

25452

Велосипеди "Ласточка"

46

1338

61548

Велосипеди "Орленок"

45

1380

62100

Велосипеди чоловічі

56-45

480

27096

Велосипеди зі складною рамою "Десна-2"

65

1008

65520

Годинники наручні чоловічі позолочені

55

1275

70125

Годинники наручні жіночі позолочені "Заря"

49-50

1770

87615

Самовари електричні

21

315

6615

Електробритви "Харків-109"

29

480

13920

Соковижималки електричні

25

189

4725

Набори духів

12

462

5544

Набори духів

10

79200

792000

Набори духів

5

290700

1453500

Матраци надувні

20

1440

28800

Парасольки жіночі складні

27

1158

31266

Рюкзаки туристські

10-80

1086

11728-80

Міксери електричні

15

252

3780

 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали