МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 жовтня 2011 року N 1208

Про проведення III фінального туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

Відповідно Договору про взаємодію між Міністерством освіти і науки, Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту та Федерацією футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2009 - 2012 роках від 26.11.2008, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2006 N 270 "Про Всеукраїнський конкурс на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" та з метою об'єктивного і якісного проведення заключного туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу (далі - Конкурс) наказую:

1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) спільно з Федерацією футболу України:

1.1. Провести з 9 по 12 листопада 2011 року в м. Києві на базі середньої загальноосвітньої школи N 78 III фінальний тур Конкурсу.

1.2. Організувати роботу організаційного комітету і журі та забезпечити проведення III фінального туру Конкурсу.

2. Затвердити персональний склад:

2.1. Організаційного комітету Конкурсу (додаток 1).

2.2. Журі Конкурсу (додаток 2).

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) підвести підсумки Конкурсу та забезпечити висвітлення його ходу в засобах масової інформації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
20.10.2011 N 1208

Склад організаційного комітету
III фінального туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

1. Удод О. А. - директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, голова оргкомітету.

2. Столітенко Є. В. - начальник організаційного відділу Федерації футболу України, заступник голови оргкомітету.

3. Батечко О. В. - начальник управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Гаєва С. В. - директор середньої загальноосвітньої школи N 78 м. Києва.

5. Ганчева В. І. - начальник відділу з спортивно-оздоровчої роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

6. Кусяк Т. Г. - провідний спеціаліст відділу з спортивно-оздоровчої роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

7. Мельник С. Б. - методист I категорії Координаційного Центру фізичної культури та спорту Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

8. Чешейко С. М. - вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи N 78 м. Києва, заслужений вчитель України.

 

Додаток 2
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
20.10.2011 N 1208

Склад журі
III фінального туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

1. Столітенко Є. В. - начальник організаційного відділу Федерації футболу України, голова журі.

2. Волинець В. А. - начальник відділу фізичного виховання управління навчально-спортивної роботи і фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних закладах освіти Комітету з фізичного виховання та спорту.

3. Ганчева В. І. - начальник відділу з спортивно-оздоровчої роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

4. Зубалій М. Д. - старший науковий співробітник лабораторії фізичного розвитку Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

5. Копилова Л. В. - вчитель-методист фізичної культури Києво-Печерського ліцею "Лідер" N 171 м. Києва.

6. Чешейко С. М. - вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи N 78 м. Києва, заслужений вчитель України.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали