МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 жовтня 2011 року N 1201

Про проведення III Всеукраїнського з'їзду працівників освіти

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 р. N 926 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 N 1035-р "Про проведення III Всеукраїнського з'їзду працівників освіти" (Розпорядження N 1035-р), Плану заходів з підготовки та проведення III Всеукраїнського з'їзду працівників освіти та з метою забезпечення проведення З'їзду наказую:

1. Провести 28 жовтня 2011 р. у м. Києві III Всеукраїнський з'їзд працівників освіти (далі - З'їзд).

2. Структурним підрозділам Міністерства, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) здійснити заходи, пов'язані з підготовкою та організацією проведення З'їзду.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) та управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Стиренко Л. М.) забезпечити фінансування З'їзду за бюджетною програмою КПКВ 2201240 "Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів".

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) здійснити розрахунки за проведення З'їзду на підставі укладених угод відповідно до затвердженого кошторису та згідно законодавства України.

5. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити участь регіональних делегацій у роботі З'їзду за рахунок коштів установ та організацій, де працюють делегати З'їзду.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали