ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.06.2012 р. N 984

Київ

Про проведення інформаційних заходів від компанії "МТС" у місті Києві

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу ТОВ "Брік ТД" щодо проведення з 10 червня до 1 липня 2012 року інформаційних заходів від компанії "МТС" на території Європейської площі, парку ім. Тараса Шевченка, Центральному парку культури та відпочинку, парку культури та відпочинку "Гідропарк" та Трухановому острові.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення інформаційних заходів взяло на себе ТОВ "Брік ТД".

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів.

4. ТОВ "Брік ТД" забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, під час підготовки та проведення заходів на території Європейської площі, парку ім. Тараса Шевченка, Центральному парку культури та відпочинку, Трухановому острові та парку культури та відпочинку "Гідропарк" з 10 червня до 1 липня 2012 року та відновлення порушеного благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації - керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанова О. Г.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали