ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2018 р. N 1107

Київ

Про проведення інформаційно-просвітницького заходу з нагоди Міжнародного дня захисту тварин на Контрактовій площі

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, з метою пропагування гуманного ставлення до тварин, формування етичного, культурного виховання громадян та з нагоди Міжнародного дня захисту тварин:

1. Підтримати ініціативу комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" щодо проведення 18 серпня 2018 року з 10.00 до 17.00 інформаційно-просвітницького заходу з нагоди Міжнародного дня захисту тварин на Контрактовій площі (далі - Захід).

2. Узяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення, фінансування та дотримання й виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу бере на себе комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

3. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Монтаж тимчасових конструкцій і звукотехнічного обладнання, необхідного для проведення Заходу, буде здійснюватися з 12.00 17 серпня 2018 року до 09.00 18 серпня 2018 року на Контрактовій площі.

4.2. Демонтаж тимчасових конструкцій і звукотехнічного обладнання, необхідного для проведення Заходу з нагоди Міжнародного дня захисту тварин, буде здійснюватися з 18.00 18 серпня 2018 року до 10.00 19 серпня 2018 року на Контрактовій площі.

5. Комунальному підприємству "Київська міська лікарня ветеринарної медицини":

5.1. До початку проведення Заходу розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій (крім рекламних об'єктів), які планується розмістити під час проведення Заходу, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

5.2. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

5.3. Забезпечити дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

6. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Заходу здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 5.1 пункту 5 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам і надати його комунальному підприємству "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" та Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Подільській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території Заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 5.1 пункту 5 цього розпорядження, та перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 6 цього розпорядження.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці (анонс) про Захід у комунальних засобах часової інформації.

9. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

9.1. Охорону громадського порядку під час проведення Заходу.

9.2. Умови вільного заїзду та виїзду до території проведення Заходу вантажного автотранспорту, який перевозитиме обладнання для встановлення спеціальних конструкцій.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали