ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2012 р. N 210

Про проведення інвентаризації державного майна, управління яким здійснює обласна державна адміністрація, та надання відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", постанов Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року N 467 "Про затвердження Положення про Єдиний реєстр об'єктів державної власності" та від 9 листопада 2011 року N 1145 "Про проведення інвентаризації об'єктів державної власності" (Постанова N 1145), наказу Фонду державного майна України від 30 листопада 2011 року N 1730 "Про затвердження форми зведеного акта інвентаризації об'єктів державної власності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2011 року за N 1464/20202, керуючись статтею 6, пунктом 4 частини першої статті 13, статтею 19, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити Головне управління економіки обласної державної адміністрації відповідальним структурним підрозділом за надання розпоряднику Єдиного реєстру об'єктів державної власності - Фонду державного майна України інформації про поточний стан майна об'єктів державної власності, які належать до сфери управління обласної державної адміністрації, та будь-які зміни в ньому.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації, або районних державних адміністрацій, товариств, утворених у процесі приватизації та корпоратизації, на балансі яких обліковується державне майно, управління яким здійснює обласна державна адміністрація:

2.1. Щороку станом на 31 грудня або позапланово, у випадках, визначених пунктом 5 Методики проведення інвентаризації об'єктів державної власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року N 1121, проводити інвентаризацію нерухомого державного майна, що перебуває на їх балансі.

2.2. Формувати перелік нерухомого державного майна за встановленою формою та щороку до 20 лютого або у випадку проведення позапланової інвентаризації об'єктів державної власності до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати його для узагальнення виконавцям, визначеним у пункті 3 даного розпорядження.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям забезпечити подання у вказані терміни до Головного управління економіки обласної державної адміністрації матеріалів для подальшого внесення до Єдиного реєстру об'єктів державної власності, а саме:

- щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним - даних до адресно-довідкової та інформаційної частин реєстру;

- щокварталу до 20 числа місяця наступного за звітним - показників фінансової та статистичної звітності за встановленими формами по об'єктах обліку, що провадять господарську діяльність;

- щороку до 30 березня (станом на 31 грудня попереднього року) або позапланово протягом 35 днів після закінчення звітного кварталу за результатами інвентаризації - відомостей про державне майно.

4. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям при здійсненні інвентаризації об'єктів державної власності керуватися інструктивним листом Фонду державного майна України від 11 січня 2012 року N 10-15-372 "Щодо організаційних заходів на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2011 року N 1145" (Лист N 10-15-372).

5. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації узагальнювати та надавати Фонду державного майна України щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, відомості про юридичних осіб та щороку до 25 квітня відомості стосовно державного майна за результатами інвентаризації або позапланово протягом 55 днів після закінчення звітного кварталу для внесення змін до Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 6 квітня 2009 року N 327 "Про Порядок проведення інвентаризації державного майна, управління яким здійснює обласна державна адміністрація, та подання відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності".

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали