ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2012 р. N 1039

Київ

Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації інвестиційних проектів з облаштування об'єктів

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189, та рішень постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.10.2007 N 1403 (протоколи від 08.02.2012 N 13/2012, 15.02.2012 N 14/2012 та 22.02.2012 N 15/2012), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів до розвитку економіки міста Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій, що додається.

2. Визначити Голосіївську районну в місті Києві державну адміністрацію, Дарницьку районну в місті Києві державну адміністрацію, Деснянську районну в місті Києві державну адміністрацію, Печерську районну в місті Києві державну адміністрацію, Подільську районну в місті Києві державну адміністрацію, Солом'янську районну в місті Києві державну адміністрацію замовниками реалізації проектів по об'єктах, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Визначити комунальне підприємство Дарницької районної в місті Києві адміністрації "Позняки-Інвест" замовником підготовчих робіт по об'єкту, зазначеному у пункті 2 переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій.

4. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" замовником підготовчих робіт по об'єктах, зазначених у пунктах 1, 3 - 6 переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій.

5. Комунальному підприємству Дарницької районної в місті Києві адміністрації "Позняки-Інвест" та комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство":

5.1. Розробити орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції об'єктів інвестування.

5.2. Погодити в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники, передпроектні пропозиції по об'єктах інвестування з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5.3. Надати орієнтовні техніко-економічні показники, передпроектні пропозиції до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку для підготовки умов конкурсів.

6. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям за запитами комунального підприємства Дарницької районної в місті Києві адміністрації "Позняки-Інвест" та комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" та замовників проектів надавати необхідні висновки, погодження та матеріали для підготовки техніко-економічних показників щодо реалізації інвестиційних проектів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

7. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва в установленому порядку провести інвестиційні конкурси із залучення інвестора.

8. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
20.06.2012 N 1039


Перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій

1. Формування мережі громадських туалетів модульного типу у Голосіївському районі:

1.1. Либідська площа;

1.2. Московська площа;

1.3. станція метро "Видубичі";

1.4. Голосіївська площа;

1.5. Голосіївський парк ім. М. Рильського;

1.6. Амурська площа;

1.7. Національний виставковий центр України;

1.8. ріг просп. Науки та вул. Червонопрапорної.

2. Встановлення сферичного кінотеатру в парку Воїнів-інтернаціоналістів на вул. Архітектора Вербицького у Дарницькому районі.

3. Благоустрій озер зливових вод з облаштуванням парку (благоустрій озер зливових вод між вул. Закревського та просп. Генерала Ватутіна з будівництвом об'єктів дозвілля з супутньою інфраструктурою, об'єктами транспортної інфраструктури та озеленення території) у Деснянському районі.

4. Облаштування мотузкового парку пригод на території парку "Сирецький гай" на вул. Білицькій у Подільському районі.

5. Відновлення (облаштування та модернізація) дитячого автомістечка в парку культури і відпочинку "Куренівський парк" на вул. Фрунзе у Подільському районі.

6. Впровадження технології постачання альтернативної теплової енергії на наступних об'єктах у Солом'янському районі:

6.1. Київська міська клінічна лікарня N 4 (вул. Солом'янська, 17);

6.2. Київська міська клінічна лікарня N 6 (просп. Космонавта Комарова, 3);

6.3. Київська міська дитяча поліклініка N 4 (вул. Академіка Стражеска, 6а);

6.4. Середня загальноосвітня школа N 279 (вул. Леніна, 50, Жуляни).

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали