ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 2132

Київ

Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва мультисервісної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури м. Києва

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189, та рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.10.2007 N 1403 (протокол від 19.08.2011 N 6/2011), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів до розвитку інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури м. Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій, що додається.

2. Визначити спеціалізоване комунальне підприємство "Київтелесервіс" замовником будівництва інвестиційних об'єктів, зазначених у п. 1 цього розпорядження.

3. Спеціалізованому комунальному підприємству "Київтелесервіс" розробити техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції об'єкту інвестування та погодити їх з Головним управлінням транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та спеціалізованому комунальному підприємству "Київтелесервіс" здійснити організаційно-правові заходи щодо приймання-передачі матеріальних активів для виконання підготовчих та будівельних робіт, зазначених у п. 1 цього розпорядження.

5. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції та надати їх Головному управлінню економіки та інвестицій в установленому порядку для підготовки умов конкурсу.

6. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству "Київський метрополітен" за запитами спеціалізованого комунального підприємства "Київтелесервіс" надавати висновки та інші необхідні матеріали для реалізації інвестиційного проекту, зазначеного у п. 1 цього розпорядження.

7. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в установленому порядку провести інвестиційний конкурс із залучення інвестора.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16.11.2011 N 2132

ПЕРЕЛІК
об'єктів, які потребують залучення інвестицій

Будівництво мультисервісної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури м. Києва

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали