ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2012 р. N 305

Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав

Керуючись ст. 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 12, 34 Закону України "Про карантин рослин", у зв'язку з метою зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я населення:

1. Створити обласну комісію з питань проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав (далі - комісія).

2. Затвердити склад комісії (додається).

3. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення:

1) створити робочі групи та затвердити склади комісій щодо проведення комплексу заходів по боротьбі з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав;

2) рекомендувати землевласникам, землекористувачам постійно проводити заходи щодо боротьби з карантинними рослинами та бур'янами;

3) надавати інформацію Державній інспекції з карантину рослин по Запорізькій області про хід виконання заходів по боротьбі з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав щочетверга, починаючи з 05.07.2012, протягом вегетаційного періоду карантинних рослин та бур'янів.

4. Запропонувати Головному управлінню МВС України в Запорізькій області, управлінню Служби безпеки України в Запорізькій області, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, у межах своїх повноважень, сприяти контролюючим органам Запорізької області у здійсненні проведення комплексу заходів по боротьбі з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним їх знищенням.

5. Рекомендувати Державній інспекції з карантину рослин по Запорізькій області проводити контроль за виконанням заходів по боротьбі з карантинними рослинами, бур'янами і несвоєчасним покосом трав, в межах своїх повноважень, та надавати інформацію про результати проведеної роботи Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації щомісяця до 25 числа.

6. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадмі-ністрації підготувати узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 01.12.2012.

7. Координацію роботи комісії та контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Дудку О. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
02.07.2012 N 305


СКЛАД
обласної комісії з питань проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав

Дудка
Олександр Іванович

заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Шиб
Віктор Романович

виконуючий обов'язки начальника державної інспекції з карантину рослин по Запорізькій області, заступник голови комісії (за згодою)

Бальошенко
Сергій Васильович

заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, секретар комісії

 

Члени комісії:

Бройде
Ігор Леонідович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області (за згодою)

Калашник
Едуард Вікторович

начальник державної інспекції захисту рослин Запорізької області (за згодою)

Колесніков
Анатолій Іллярійович

перший заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Севальнєв
Анатолій Іванович

головний державний санітарний лікар Запорізької області (за згодою)

Серякова
Інна Анатоліївна

заступник начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області (за згодою)

Стародумов
Сергій Олександрович

начальник державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області (за згодою).


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Ю. Г. Пелих

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали