ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2012 р. N 1074

Київ

Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189, та рішень постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.10.2007 N 1403 (протоколи від 08.02.2012 N 13/2012 та від 29.02.2012 N 16/2012), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів до розвитку туристичної, спортивної, культурної та інших рекреаційних зон міста Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій, що додається.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" замовником підготовчих робіт по об'єктах, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство":

3.1. Розробити орієнтовні техніко-економічні показники, передпроектні пропозиції об'єктів інвестування.

3.2. Погодити в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники, передпроектні пропозиції по об'єктах інвестування з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головним управлінням контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо".

3.3. Надати орієнтовні техніко-економічні показники, передпроектні пропозиції до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку для підготовки умов конкурсів.

4. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо", київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", комунальному закладу "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" за запитами комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" надавати необхідні висновки, погодження та матеріали для підготовки техніко-економічних показників, передпроектних пропозицій щодо реалізації інвестиційних проектів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

5. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за запитом замовника будівництва, визначеного в установленому порядку, надати містобудівні умови та обмеження (по об'єкту, зазначеному в пункті 2 додатка до розпорядження).

6. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в установленому порядку провести інвестиційні конкурси із залучення інвестора.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
25.06.2012 N 1074


ПЕРЕЛІК
об'єктів, які потребують залучення інвестицій

1. Встановлення у м. Києві аеростатичного атракціону "Аероліфт" з використанням цокольної частини атракціону "Веселі гірки".

2. Встановлення веслувальної дистанції, споруд спортивної інфраструктури та спортивних майданчиків із штучним покриттям на території КП "Київський водний стадіон".

3. Облаштування спортивної бази для пляжного футболу, футболу та інших видів спорту на території пляжу "Венеція" острова Долобецький у Дніпровському районі м. Києва.

4. Облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку "Дружби народів" у Деснянському районі м. Києва.

5. Створення сучасної прибережної зони відпочинку "Березняки" із необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурами відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Створення сучасних зон відпочинку з необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою на острові Долобецький у Дніпровському районі м. Києва:

6.1 створення зони відпочинку з пляжного волейболу на об'єкті "Молодіжний";

6.2. створення зони відпочинку з різноманітних видів бойових мистецтв на об'єкті "Молодіжний";

6.3. створення зони відпочинку з екологічного (зеленого) туризму на об'єкті "Молодіжний";

6.4. створення сучасної зони відпочинку з пляжного баскетболу на об'єкті "Венеція";

6.5. облаштування спортивно-рекреаційного комплексу на острові Долобецький, 1.

7. Створення сучасних зон відпочинку з необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою на острові Венеціанський у Дніпровському районі м. Києва:

7.1. створення зони відпочинку з необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою на об'єкті "Золотий";

7.2. створення зони відпочинку соціально-культурного та спортивно-оздоровчого призначення з облаштуванням оглядового майданчика на об'єкті "Передмістна слобідка".

8. Створення сучасних зон відпочинку з необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою на острові Муромець у Деснянському районі м. Києва:

8.1. створення зони відпочинку з необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою на об'єкті "Чорторий".

9. Створення сучасних зон відпочинку з необхідною рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурами на острові Труханів у Дніпровському районі м. Києва:

9.1. створення прибережної зони відпочинку на об'єкті від урочища Довбичка до пішохідного мосту, вул. Труханівська;

9.2. створення прибережної зони відпочинку на об'єкті на північ від пішохідного мосту до проспекту Ватутіна.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали