Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про проведення конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 січня 2018 року N 58

Про проведення конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів"

Відповідно до законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), п. 2 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року N 777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки" (із змінами), враховуючи вакантну посаду генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів", наказую:

1. Оголосити конкурсний відбір претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів".

2. Конкурсний відбір претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів" провести відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року N 777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки" (із змінами) (далі - Порядок).

3. Постійній конкурсній комісії Фонду державного майна України з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки розробити та затвердити вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів" та конкурсної пропозиції.

4. Заяви претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів" приймати протягом 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

5. Департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави вжити заходів щодо оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади генерального директора приватного акціонерного товариства "Державний науково-виробничий комплекс заготівлі і збереження аутологічної крові та її компонентів" на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України відповідно до Порядку.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Державін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали