МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2011 р. N 213-рк

Про проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 28 Закону України "Про державну службу", пункту 21 Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року N 199, постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 року N 272 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України та Кабінетом Міністрів України":

1. Провести конкурс із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації на 2012 рік.

2. Відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації (Кондратюку), сектору комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Богаченку), раднику голови облдержадміністрації (Тихому) довести до відома працівників облдержадміністрації, а також оповістити через засоби масової інформації (друковані та електронні) про конкурс із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації, термін подання заяв для участі у ньому, основні вимоги до претендентів.

3. Взяти до відома, що:

3.1. До участі у конкурсі допускаються особи, які:

є громадянами України;

вільно володіють державною мовою;

мають повну вищу освіту;

мають стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менше як п'ять років та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче четвертої категорії.

3.2. До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

досягли встановленого законом граничного віку перебування на державній службі;

визнані в установленому порядку недієздатними;

мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця;

позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений строк;

в інших випадках, установлених законами.

4. Конкурсній комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації забезпечити проведення співбесіди з кандидатами на зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації, за результатами конкурсу підготувати списки осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 листопада 2010 року N 327-рк "Про проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали