Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення конкурсу на право оренди державного майна

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2019 року N 626

Про проведення конкурсу на право оренди державного майна

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про оренду державного та комунального майна", керуючись Порядком проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року N 906 (Постанова N 906) (далі - Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна), наказами Фонду державного майна України від 30 червня 2011 року N 995 "Про умови подання для опублікування в газеті "Відомості приватизації" та на офіційному веб-сайті ФДМУ оголошень орендодавців про намір передавати державне майно в оренду" (Оголошення N 995), від 30 травня 2019 року N 524 "Про затвердження висновку про вартість майна", враховуючи листи товариства з обмеженою відповідальністю "Менеджмент алтернатів технолоджіс с. р. о." від 15 січня 2019 року б/н, Державного агентства України з управління зоною відчуження від 11 лютого 2019 року N 03-580/6-19, службову записку Управління документального забезпечення та контролю Департаменту забезпечення діяльності Фонду від 21 червня 2019 року N 10-98, у зв'язку з надходженням заяв від товариства з обмеженою відповідальністю "Кристал Енерджі", товариства з обмеженою відповідальністю "СОЛАР ЧОРНОБИЛЬ 2", товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕЙ ІНТЕРНЕШЕНАЛ" та товариства з обмеженою відповідальністю "Менеджмент алтернатів технолоджіс с. р. о." про оренду об'єкта державного нерухомого майна під час вивчення попиту протягом встановленого терміну наказую:

1. Провести конкурс на право оренди об'єкта державного нерухомого майна - частини споруди "Інженерна споруда системи охолодження об'єктів ЧАЕС" загальною площею 200,00 тис. кв. м, розташованої за адресою: вул. Житомирська, 1, літ. "В", м. Прип'ять, Іванківський район, Київська область, що належить до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження та обліковується на балансі державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС".

2. Утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на право оренди об'єкта державного майна, вказаного у пункті 1 цього наказу (далі - комісія), у такому складі:

Голова комісії:

Шевченко Н. В.

заступник начальника Управління орендних відносин - начальник відділу з питань обліку договорів та контролю орендних відносин;

заступник Голови комісії:

Цабеха О. А.

заступник начальника відділу з питань обліку договорів та контролю орендних відносин Управління орендних відносин;

члени комісії:

Крамаренко Є. Г.

начальник відділу архітектури, капітального будівництва, управління майном; роботи над інвестиційними проектами та земельних відносин Державного агентства України з управління зоною відчуження;

Босенко Є. Ю.

заступник директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю;

Скрипка М. Д.

начальник відділу експертизи договорів та установчих документів Юридичного департаменту;

Дузь С. М.

начальник відділу методологічного забезпечення орендних відносин Управління орендних відносин;

Воєводіна Н. Л.

головний спеціаліст відділу підготовки нормативно-правових актів з питань орендних відносин Управління орендних відносин, секретар комісії.

3. З метою забезпечення постійної роботи комісії у разі відсутності членів комісії доручити їх обов'язки виконувати таким фахівцям:

заступнику начальнику відділу експертизи договорів та установчих документів Юридичного департаменту
Пилипенко І. Г.

у разі відсутності начальника відділу експертизи договорів та установчих документів Юридичного департаменту
Скрипки М. Д.

заступнику директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю - начальнику Управління внутрівідомчого контролю
Прокопюку В. О.

у разі відсутності заступника директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю
Босенка Є. Ю.

головному спеціалісту відділу з питань обліку договорів та контролю орендних відносин Управління орендних відносин
Туш Л. І.

у разі відсутності начальника відділу методологічного забезпечення орендних відносин Управління орендних відносин
Дузя С. М.

головному спеціалісту відділу методологічного забезпечення орендних відносин Управління орендних відносин
Уманцевій О. В.

у разі відсутності секретаря комісії, головного спеціаліста відділу підготовки нормативно-правових актів з питань орендних відносин Управління орендних відносин
Воєводіної Н. Л.

4. Конкурсній комісії:

4.1. Визначити умови та строк проведення конкурсу.

4.2. Розглянути подані претендентами документи (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та підготувати і подати орендодавцю список претендентів, допущених до участі у конкурсі.

4.3. Провести конкурс з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.

4.4. Скласти протоколи засідань комісії та подати їх для затвердження орендодавцю.

5. Управлінню орендних відносин вжити відповідних заходів згідно з Порядком проведення конкурсу на право оренди державного майна (Постанова N 906).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник
Голови Фонду

Д. Парфененко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали