Додаткова копія: Про проведення культурно-масового заходу "Таланти твої, Поділ" на Контрактовій площі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2019 р. N 993

Київ

Про проведення культурно-масового заходу "Таланти твої, Поділ" на Контрактовій площі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", враховуючи звернення Подільського районного в місті Києві Центру клубів за місцем проживання "Поділ" від 12 лютого 2019 року N 60, з метою популяризації позашкільної освіти, дитячої творчості та спорту в місті Києві, культури проведення масових свят та забезпечення змістовного дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу Подільського районного в місті Києві Центру клубів за місцем проживання "Поділ" щодо проведення культурно-масового заходу під назвою "Таланти твої, Поділ" з 16.00 до 21.00 01 червня 2019 року на Контрактовій площі (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу несе Подільський районний в місті Києві Центр клубів за місцем проживання "Поділ" (далі - Організатор).

3. Організаторові забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.3. Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

6. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали