Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про проведення культурно-просвітницьких, спортивних та видовищних заходів у Парку культури та відпочинку "Гідропарк"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2018 р. N 829

Про проведення культурно-просвітницьких, спортивних та видовищних заходів у Парку культури та відпочинку "Гідропарк"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру" рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами", Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02 квітня 2015 року N 300 (Розпорядження N 300), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 09 квітня 2015 року за N 52/1163, враховуючи листи комунального закладу "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" від 06 лютого 2018 року N 060/56-21 та Благодійної організації "Життєлюб" від 13 лютого 2018 року N 11/1302, з метою популяризації кращих традицій українського народу, організації змістовного дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу комунального закладу "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" щодо проведення культурно-просвітницьких, спортивних та видовищних заходів протягом травня - грудня 2018 року (далі - Заходи) у Парку культури та відпочинку "Гідропарк" (острів Передмістна Слобідка, 2) згідно з переліком та в межах строків, визначених у додатку до цього розпорядження.

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку, проведення, фінансування та дотримання і виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходів несе комунальний заклад "Парк культури та відпочинку "Гідропарк".

2.2. Відповідно до пункту 1 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення Заходів заборонено продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів.

3. Комунальному закладу "Парк культури та відпочинку "Гідропарк":

3.1. До початку проведення Заходів розробити графічне зображення та схему організації території проведення Заходів, розміщених на ній об'єктів і конструкцій та погодити її з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині конструктивних елементів об'єктів та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності та з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині розміщення торговельних об'єктів та організації торговельного процесу.

3.2. Забезпечити:

3.2.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051 /1051.

3.2.2. Виконання суб'єктами господарювання на визначеній території вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.2.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходів.

3.2.4. Встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів.

3.2.5. Укладення договорів на прибирання і вивезення сміття з територій проведення Заходів під час їх проведення та на період здійснення монтажу/демонтажу тимчасових конструкцій.

3.2.6. Погодження змісту Заходів з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.3. Не допускати під час проведення Заходів використання суб'єктами господарювання теплового торговельно-технологічного устаткування, що працює на скрапленому газі та відкритому вогнищі.

4. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Заходів здійснити обстеження місця їх проведення з урахуванням погоджених відповідно до підпункту 3.1 пункту 3 цього розпорядження схем організації територій, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цих місць встановленим вимогам і надати його комунальному закладу "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Заходів.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходів за зверненням комунального закладу "Парк культури та відпочинку "Гідропарк".

7. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації:

7.1. Забезпечити контроль за виконанням торговельними підприємствами та організаціями постійного санітарного прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення на прилеглих і закріплених територіях під час проведення Заходів.

7.2. Здійснювати контроль за дотриманням вимог організації територій проведення Заходів відповідно до схем, погоджених згідно з підпунктом 3.1 пункту 3 цього розпорядження, в частині розміщення об'єктів і конструкцій для проведення масових спортивних культурно-видовищних заходів.

8. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити контроль за виконанням комунальними службами району постійного санітарного прибирання та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територіях під час проведення Заходів.

9. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів з фінансування частини видатків, які будуть здійснюватися комунальним закладом "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" на проведення Заходів, у межах загального обсягу асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2018 рік по КПКВК 1014082.

10. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оприлюднити зміст цього розпорядження на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

11. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль:

11.1. За дотриманням комунальним закладом "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" схеми організації території проведення Заходів, розміщених на ній торговельних об'єктів і конструкцій та організації торговельного процесу.

11.2. Спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією за дотриманням комунальним закладом "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" на території проведення Заходів вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

12. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, у передбаченому законодавством порядку.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
16.05.2018 N 829

Перелік
культурно-просвітницьких, спортивних та видовищних заходів у Парку культури та відпочинку "Гідропарк"

Дата проведення

Найменування заходу

20 - 30 травня 2018 року

"Green day Fest"

01 - 29 червня 2018 року

"Summer Start Fest 2018"

01 - 30 липня 2018 року

"Kiev Water Sports Fest 2018"

01 - 30 серпня 2018 року

"Golden summer Fest"

01 - 29 вересня 2018 року

"Фестиваль сімейних цінностей"

01 - 30 жовтня 2018 року

"Золота осінь"

01 - 29 листопада 2018 року

"Покрова весь світ покрила"

01 - 30 грудня 2018 року

"Здраствуй, Святий Миколаю!"

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали