МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 листопада 2011 року N 692

Про проведення місячника з розчищення трас повітряних ліній електропередач

У зв'язку із систематичними відключеннями повітряних ліній електропередач та незначними обсягами розчищення трас повітряних ліній, які передбачаються у планах ремонтно-експлуатаційного обслуговування електромереж, що порушує їх надійну роботу в осінньо-зимовий період, та з метою забезпечення безперебійного електропостачання споживачів і надійної роботи електричних мереж в осінньо-зимовий період 2011/12 року наказую:

1. Провести з 10 листопада по 15 грудня 2011 року місячник з розчищення трас повітряних ліній електропередач усіх класів напруги.

2. Керівникам електропередавальних організацій рекомендувати:

2.1 Здійснити детальний аналіз відключень ліній електропередач 10(6) - 110(150) кВ, які сталися у 2010 та поточному роках. На підставі аналізу виявити аварійні осередки в електричних мережах та забезпечити розроблення першочергових заходів з їх ліквідації.

Термін: до 15.11.2011

2.2 Забезпечити аналіз планів розчищення трас повітряних ліній електропередач на 2012 рік, який подано до Міненерговугілля, та здійснити перегляд його обсягів з урахуванням необхідності приведення до вимог нормативних документів розчищення трас повітряних ліній, які проходять по лісових масивах, лісопаркових зонах та зелених насадженнях населених пунктів, погодивши з Державною інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії (Лушкін В. А.) відповідні плани-графіки та зведені плани розчищення трас повітряних ліній

Термін: до 15.11.2011

2.3 Забезпечити усунення виявлених аварійних осередків, пов'язаних з незадовільним станом трас повітряних ліній.

Термін: до 15.12.2011

2.4 Розробити та погодити з органами місцевої виконавчої влади (місцевого самоврядування) багаторічні плани-графіки приведення стану трас повітряних ліній до вимог чинного законодавства в галузі електроенергетики. Провести відповідну інформаційну роботу з населенням;

Термін: до 01.12.2011

2.5 Забезпечити підготовку зазначених робіт шляхом консолідації матеріально-технічних і людських ресурсів структурних підрозділів компаній на усунення першочергових аварійних осередків в мережах;

Термін: постійно

2.6 Забезпечити у період проведення місячника щодекадне інформування Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.) і структурних підрозділів Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії (Лушкін В. А.) в областях, містах Києві та Севастополі про стан виконання плану заходів.

2.7 Поінформувати Департамент електроенергетики (Меженний С. Я.) та Державну інспекцію з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії (Лушкін В. А.) про остаточне виконання заходів з усунення аварійних осередків, пов'язаних з незадовільним станом трас повітряних ліній електропередач.

Термін: до 20.12.2011

3. Державній інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії (Лушкін В. А.) забезпечити особливий контроль за виконанням заходів з розчищення трас повітряних ліній електропередач.

Термін: постійно.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали