ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2017 р. N 280

Київ

Про проведення міжнародних змагань з гімнастики художньої Гран-Прі "Кубок Дерюгіної"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення Федерації гімнастики України від 25 січня 2017 року N 7, з метою підтримки фізичної культури і спорту та популяризації олімпійського руху:

1. Підтримати ініціативу Федерації гімнастики України щодо проведення з 16 до 19 березня 2017 року в місті Києві на базі державного підприємства "Спортивний комплекс "Атлет" на Спортивній площі, 1 (далі ДП "СК "Атлет") міжнародних змагань з гімнастики художньої Гран-Прі "Кубок Дерюгіної" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе Федерація гімнастики України.

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції з 16 до 19 березня 2017 року забезпечити:

4.1. Заходи громадської безпеки та охорони громадського порядку під час проведення Заходу.

4.2. Умови вільного заїзду та виїзду автобусів з учасниками Заходу.

4.3. Умови вільного заїзду та виїзду до території проведення Заходу автотранспорту організаторів Заходу, автотранспорту з офіційними особами, транспорту, який перевозитиме обладнання для телебачення та інших технічних служб (за перепустками).

4.4. Недопущення випадків стихійного паркування автотранспортних засобів на Спортивній площі.

4.5. Недопущення паркування транспортних засобів та порушень Правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки в місцях проведення Заходу.

4.6. Спільно з комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" місця для паркування транспортних засобів та автобусів з учасниками Заходу на Спортивній площі, 1 (службовий вхід), вул. Еспланадній, 20-34/2 та на території перед центральними касами ДП "СК "Атлет".

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

5.1. За зверненням організатора Заходу чергування бригад швидкої (екстреної) медичної допомоги під час проведення Заходу.

5.2. Чергування спортивного лікаря під час проведення Заходу.

6. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування мешканців столиці про проведення Заходу в комунальних засобах масової інформації.

7. Федерації гімнастики України спільно з Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити належний санітарний стан прилеглої до будівлі ДП "СК "Атлет" території шляхом встановлення необхідної кількості контейнерів та урн для збору побутових відходів, їх належне обслуговування під час проведення Заходу.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали