МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 вересня 2011 року N 1134

Про проведення моніторингового дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі

З метою реалізації завдань щодо реформування системи загальної середньої освіти, створення ефективного освітнього середовища та оптимальних умов для профілізації старшої школи наказую:

1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) провести моніторингове дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі у 2011 - 2012 роках.

2. Утворити робочу групу для розробки інструментарію моніторингового дослідження (додаток 1) у складі згідно з додатком.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

3.1. До 20.10.2011 року підготувати й надіслати електронною поштою, ректорам (директорам) інститутів післядипломної педагогічної освіти методичні матеріали для проведення моніторингового дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі.

3.2. Надавати консультативну та методичну допомогу обласним координаторам моніторингового дослідження.

3.3. До 15.04.2012 року підготувати узагальнені аналітичні матеріали за результатами моніторингового дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі.

3.4. Результати моніторингового дослідження розмістити на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

4. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій сприяти проведенню моніторингового дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі.

5. Ректорам (директорам) інститутів післядипломної педагогічної освіти:

5.1. Забезпечити проведення у жовтні - листопаді 2011 року моніторингового дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі.

5.2. Надіслати узагальнені матеріали моніторингового дослідження до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти не пізніше 20 грудня 2011 року.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

П. М. Куліков

 

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
30.09.2011 N 1134

Склад
робочої групи моніторингового дослідження стану реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі

Бєскова
Наталія Володимирівна

начальник відділу суспільно-гуманітарної освіти і освіти рідною мовою департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Глушаниця
Олена Вікторівна

методист Науково-методичного центру Оболонського району м. Києва

Дубовик
Олена Анатоліївна

начальник відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

Косенко
Сергій Васильович

директор загальноосвітнього навчального закладу I - III ступеню N 226 м. Києва

Лозова
Оксана Володимирівна

завідувач сектора освітнього моніторингу відділення моніторингових досліджень освітньої галузі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

Лукіна
Тетяна Олександрівна

кандидат педагогічних наук, доктор наук з державного управління, професор кафедри управління освітою Національної академії державного управління при Президентові України

Патрикеєва
Олена Олександрівна

начальник відділення моніторингових досліджень освітньої галузі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

Шаверська
Людмила Миколаївна

вчитель-методист романо-германської гімназії N 123 м. Києва.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали