МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2012 року N 255

Про проведення Національного Кубка шкільного футболу ЄВРО-2012

З метою формування здорового способу життя, покращення фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, підвищення рухової активності і зміцнення здоров'я учнів, популяризації проведення в Україні фінального етапу Євро-2012 наказую:

1. Комітету з фізичного виховання та спорту (Гамов В. Г.), департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) спільно з Федерацією футболу України (за згодою) та Асоціацією аматорського футболу України (за згодою) до 7 березня 2012 розробити та подати на затвердження Всеукраїнському організаційному комітету з підготовки та проведення Національного Кубка шкільного футболу ЄВРО-2012 (далі - Кубок) Регламент Кубка та методичні рекомендації щодо його проведення.

2. Комітету з фізичного виховання та спорту (Гамов В. Г.), районним (міським), районним у містах відділам освіти забезпечити проведення першого (районного, міського) етапу Кубка у строки, визначені Регламентом.

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій взяти участь в організації та проведенні другого (обласного) та третього (міжобласного) етапів Кубка у строки, визначені Регламентом.

4. Персональну відповідальність за підготовку заявок команд для участі в Кубку, чітке дотримання умов Регламенту, забезпечення безпеки учасників Кубку під час перевезення та проведення змагань покласти на керівників загальноосвітніх навчальних закладів та керівників відповідних місцевих органів управління освітою.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали