ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.04.2010 р. N 245

Про проведення обласного благодійного марафону "Сім'я - наша турбота"

Відповідно до регіональної програми підтримки сім'ї на період до 2010 року, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 13 липня 2007 року N 220:

1. Провести обласний благодійний марафон "Сім'я - наша турбота" протягом травня - грудня 2010 року.

2. Затвердити заходи з підготовки та проведення обласного благодійного марафону "Сім'я - наша турбота", що додаються.

3. Головним управлінням з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту, внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради забезпечити реалізацію заходів та інформувати облдержадміністрацію про їх виконання щомісяця до 10 числа наступного періоду.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, районним державним адміністраціям профінансувати дані заходи у межах видатків, передбачених у відповідних бюджетах на 2010 рік.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Я. М. Сухий


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
28.04.2010 N 245


ЗАХОДИ
з підготовки та проведення обласного благодійного марафону "Сім'я - наша турбота"

1. Провести урочисте відкриття обласного благодійного марафону "Сім'я - наша турбота", приурочене Міжнародному дню сім'ї.

Головне управління з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради
18 травня 2010 року.


2. З метою надання допомоги сім'ям, які проживають в складних умовах, залучити до участі у благодійному марафоні "Сім'я - наша турбота" підприємства, установи та організації всіх форм власності, громадські організації, приватних підприємців.

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради
Травень - грудень 2010 року


3. Забезпечити надання матеріальної допомоги сім'ям, які проживають в надзвичайно складних умовах.

Головне управління з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради
Протягом 2010 року.


4. Інформувати головне управління з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації про збір благодійних коштів та матеріальну допомогу сім'ям, які проживають в складних умовах.

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради
Щомісяця до 10 числа наступного періоду.


5. Забезпечити проведення заключного етапу благодійного марафону - телепрограми "Сім'я - наша турбота".

Головне управління з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, обласна державна телерадіокомпанія
10 грудня 2010 року


6. Забезпечити висвітлення проведення обласного благодійного марафону "Сім'я - наша турбота" в засобах масової інформації.

Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації
Травень - грудень 2010 року.


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

І. О. Наливайко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали