Про проведення обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році та затвердження Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 14 липня 2011 року N 211-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
25 липня 2011 р. за N 77/1836

Відповідно до статей 2, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи надзвичайно важливе значення виробництва зерна, та з метою своєчасного і якісного проведення збирання врожаю ранніх зернових:

1. Провести з 10 по 31 серпня 2011 року обласний конкурс на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році.

2. Затвердити Умови обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році, що додаються.

3. Взяти до відома, що фінансування заходів, пов'язаних з проведенням обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році, здійснюється із загального та спеціального фондів обласного бюджету.

4. Рекомендувати головам районних державних адміністрацій провести роботу щодо організації відповідних конкурсів у районах області.

5. Головному управлінню агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрації) /Піскун О. В./ довести це розпорядження до відома населення через засоби масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
14.07.2011 N 211-р

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
25 липня 2011 р. за N 77/1836

УМОВИ
обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

I. Мета проведення конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році (далі - конкурс):

1.1 Своєчасне і якісне збирання та забезпечення одержання максимальної врожайності ранніх зернових культур.

1.2 Матеріальне заохочення працівників, зайнятих на збиранні зернових культур.

II. Учасники конкурсу:

2.1. В конкурсі мають право брати участь сільськогосподарські підприємства всіх форм власності, які займаються вирощуванням зернових культур і мають в обробітку не менше 50 га ріллі, колективні комбайнові екіпажі, жаткарі і молодіжні комбайнові екіпажі.

2.2. Заявки на участь в конкурсі подають районні державні адміністрації до головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації з 10 по 12 серпня 2011 року.

III. Стимулювання переможців жнив:

3.1. Серед районів:

районам, які забезпечили максимальне збереження посівів зернових культур, якісне і в стислі строки їх збирання, досягли найвищого виробництва зерна на 1 га ріллі, присуджується перше, друге і третє місця і вони нагороджуються Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації та цінними подарунками вартістю відповідно 4000, 3000 та 2000 гривень;

райони, які виробили значний вал зерна, забезпечили високу врожайність ранніх зернових та якісне і в стислі строки їх збирання, відзначаються подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

3.2. Серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності:

сільськогосподарським підприємствам, що мають в обробітку понад 2000 га ріллі та які обмолотять усі ранні зернові культури на площі не менше 1000 га якісно і в найстисліші строки та досягнуть найвищої урожайності ранніх зернових, присуджуються три призових місця з нагородженням керівника сільськогосподарського підприємства Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовими преміями в сумі відповідно 2000, 1500 та 1000 гривень;

сільськогосподарським підприємствам, що мають в обробітку до 2000 га ріллі та які обмолотять усі ранні зернові культури на площі не менше 500 га якісно і в найстисліші строки та досягнуть найвищої урожайності ранніх зернових, присуджуються три призових місця з нагородженням керівника сільськогосподарського підприємства Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовими преміями в сумі відповідно 2000, 1500 та 1000 гривень;

робота керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, які забезпечили одержання стабільного урожаю, дотримання агротехнічних заходів, організоване збирання ранніх зернових культур та валове виробництво понад 10 тис. тонн зерна, відзначається подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації;

робота керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, які забезпечили одержання урожайності ранніх зернових вище 40 центнерів з гектара, відзначається подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

3.3. Серед фермерських та одноосібних господарств:

фермерському (одноосібному) господарству, яке обмолотить ранні зернові культури на площі не менше 50 га якісно і в найстисліші строки та забезпечить найвищу врожайність, але не менше 40 центнерів з гектара, присуджується перше місце і керівник господарства нагороджується подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 882,35 гривень;

фермерському (одноосібному) господарству, яке обмолотить ранні зернові культури на площі не менше 50 га якісно і в найстисліші строки та забезпечить найвищу врожайність, але не менше 35 центнерів з гектара, присуджується друге місце і керівник господарства нагороджується подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 588,24 гривень;

фермерському (одноосібному) господарству, яке обмолотить ранні зернові культури на площі не менше 50 га якісно і в найстисліші строки та забезпечить найвищу врожайність, але не менше 30 центнерів з гектара, присуджується третє місце і керівник господарства нагороджується подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 470,59 гривень.

3.4. Серед колективів комбайнових екіпажів на обмолоті зернових, до складу яких входять комбайнер та його помічник, із присудженням призового місця:

колективам комбайнових екіпажів, які досягнуть найбільшого намолоту, але не менше 700 тонн зерна на комбайн СК-5 "Нива" (СК-6 "Колос"), 1200 тонн - на комбайн класу "ДОН-1500", 2500 тонн - на комбайн іноземного виробництва (Джон-Дір, "Кейс" та ін.), присуджується перше місце і вони нагороджуються подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 882,35 гривень кожному екіпажу;

колективи комбайнових екіпажів, які досягнуть найбільшого намолоту, але не менше 650 тонн зерна на комбайн СК-5 "Нива" (СК-6 "Колос"), 1100 тонн - на комбайн класу "ДОН-1500", 2200 тонн - на комбайн іноземного виробництва (Джон-Дір, "Кейс" та ін.), присуджується друге місце і вони нагороджуються подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 588,24 гривень кожному екіпажу;

колективи комбайнових екіпажів, які досягнуть найбільшого намолоту, але не менше 600 тонн зерна на комбайн СК-5 "Нива" (СК-6 "Колос"), 1000 тонн - на комбайн класу "ДОН-1500", 2000 тонн - на комбайн іноземного виробництва (Джон-Дір, "Кейс" та ін.), присуджується третє місце і вони нагороджуються подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 470,59 гривень кожному екіпажу.

3.5. Серед жаткарів:

жаткарям, які досягнуть найбільшого виробітку, але не менше 400, 350, 300 гектарів, присуджуються відповідно перше, друге та третє місця і вручається подяка голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошова премія в сумі 705,88, 470,59 та 235,29 гривень.

3.6. Серед молодіжних комбайнових екіпажів:

колективи молодіжних комбайнових екіпажів, які досягнуть найбільшого намолоту, але не менше 500 тонн зерна на комбайн СК-5 "Нива" (СК-6 "Колос"), 900 тонн - на комбайн класу "ДОН-1500", 1800 тонн - на комбайн іноземного виробництва (Джон-Дір, "Кейс" та ін.), нагороджуються подякою голови Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією в розмірі 705,88 гривень кожному екіпажу.

Молодіжними вважаються комбайнові екіпажи, в яких забезпечували збирання ранніх зернових культур працівники віком до 35 років.

IV. Підбиття підсумків жнив:

4.1. При підбитті підсумків жнив, крім зазначених показників, враховуються якість виконаних робіт, додержання правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних вимог.

4.2. Підсумки жнив серед сільськогосподарських підприємств підбиваються в районі, а серед колективів комбайнових екіпажів на обмолоті зернових культур і жаткарів - у господарствах після закінчення жнив і подаються управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації та районному комітету профспілки працівників агропромислового комплексу.

4.3. Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації спільно з районним комітетом профспілки працівників агропромислового комплексу подають головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації матеріали на кандидатів у переможці жнив серед господарств, колективів комбайнових екіпажів, молодіжних екіпажів та жаткарів, які посіли в районі перше, друге, третє місця, згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5 до Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році, що додаються.

4.4. Комісія по підбиттю підсумків обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році, склад якої затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації, за поданими районними державними адміністраціями матеріалами здійснює відбір переможців конкурсу.

За результатами роботи комісії готується проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо нагородження переможців конкурсу.

 

Заступник голови
облдержадміністрації

В. І. Травянко

 

Додаток 1
до Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

Кандидати в переможці серед господарств на обмолоті ранніх зернових колосових і зернобобових культур в 2011 році

Кандидати в переможці серед господарств на обмолоті ранніх зернових колосових і зернобобових культур
по _______ району в 2011 році

Назва господарства _________
село __________

Прізвище, ім'я, по батькові:
керівника господарства _____
головного агронома ________
головного інженера-механіка
голови профспілкового комітету __________

Посівна площа ________ га, збиральна площа _________ га, урожайність ___________ ц/га, валовий збір ________ тонн зернових колосових і зернобобових, в т. ч. озимої пшениці: посівна площа _____ га, збиральна площа _____ га, урожайність _________ ц/га, валовий збір _________ тонн

Площа ріллі ____ га. Виробництво зерна на 1 га ріллі ______ тонн

Наявність власних зернових комбайнів ____ од.

Залучено _____ од.

Середнє навантаження на комбайн по збиранню ранніх зернових і зернобобових __ га

Дата початку обмолоту ______

Дата кінця обмолоту ________

Кількість робочих днів обмолоту __________

Середня урожайність ранніх зернових колосових і зернобобових по району ______ ц/га

Якість роботи: _
                                                                                              (відсутність огріхів, втрат зерна,
__
                                                  додерження правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних правил)
__

М. П.

Підпис голови райдержадміністрації

М. П.

Підпис начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

М. П.

Підпис голови районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу

 

Додаток 2
до Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

Кандидати в переможці серед фермерських (одноосібних) господарств на обмолоті ранніх зернових колосових і зернобобових культур в 2011 році

Кандидати в переможці серед фермерських господарств на обмолоті ранніх зернових колосових і зернобобових культур
по _______ району в 2011 році

Назва фермерського господарства _________
село __________

Прізвище, ім'я, по батькові голови фермерського господарства
__

Посівна площа _______ га, збиральна площа _______ га, урожайність ___________ ц/га, валовий збір _________ тонн зернових колосових і зернобобових, в т. ч. озимої пшениці: посівна площа _____ га, збиральна площа _____ га, урожайність _________ ц/га, валовий збір _________ тонн

Площа ріллі ______ га

Дата початку обмолоту ___________ Дата кінця обмолоту

Кількість робочих днів обмолоту _________

Якість роботи: _
                                                                                   (відсутність огріхів, втрат зерна,
__
                                        додержання правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних правил)
__
__

М. П.

Підпис голови райдержадміністрації

М. П.

Підпис начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

М. П.

Підпис голови районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу

 

Додаток 3
до Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

Кандидати в переможці серед екіпажів комбайнових агрегатів на обмолоті і жаткарів на скошуванні ранніх зернових колосових і зернобобових культур на звал в 2011 році

Кандидати в переможці серед екіпажів комбайнових агрегатів на обмолоті і жаткарів на скошуванні ранніх зернових колосових і зернобобових культур на звал по ____ району в 2011 році

Назва господарства ________,
село _________

Прізвище, ім'я, по батькові:
комбайнера ___
помічника комбайнера ______
молодого комбайнера _______
помічника молодого комбайнера _________
жаткаря ______

Марка комбайна, жатки _____

Показники:

1. Обмолочено за весь період збирання: на площі га, намолочено тонн, урожайність __________ ц/га, в тому числі за 10 робочих днів з початку збирання площа _______ га, намолочено ___________ тонн, урожайність ___________ ц/га

Початок обмолоту __________

Кінець обмолоту ___________

Кількість днів конкурсного періоду ________

Якість роботи: _
(відсутність огріхів, втрат зерна,
__
додержання правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних правил.)
__
__

2. Скошено на звал всього _ га, в тому числі за шість робочих днів з початку збирання ________ га

Дата початку скошування на звал _________

Дата кінця скошування на звал ___________

Кількість днів конкурсного періоду ________

Якість роботи: _
                                                                                      (відсутність огріхів, втрат зерна,
__
                                           додержання правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних правил)
__
__
__

М. П.

Підпис голови райдержадміністрації

М. П.

Підпис начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

М. П.

Підпис голови районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу

 

Додаток 4
до Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

СПИСОК
сільськогосподарських товаровиробників, які намолотили понад 10 тис. тонн зерна

Сільгосптоваро-
виробники

П. І. Б. керівника

Посівна площа, га

Збиральна площа, га

Урожайність, ц/га

Валовий збір, тонн

Кількість робочих днів збирання

Якість роботи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М. П.

Підпис голови райдержадміністрації

М. П.

Підпис начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

М. П.

Підпис голови районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу

 

Додаток 5
до Умов обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році

СПИСОК
сільськогосподарських товаровиробників, які одержали урожайність ранніх зернових культур понад 40 центнерів з гектара

Сільгосптоваро-
виробники

П. І. Б. керівника

Посівна площа, га

Збиральна площа, га

Урожайність, ц/га

Валовий збір, тонн

Кількість робочих днів збирання

Якість роботи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М. П.

Підпис голови райдержадміністрації

М. П.

Підпис начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

М. П.

Підпис голови районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали