Додаткова копія: Про проведення операції "Первоцвіт - 2018"

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2018 р. N Р-148/0/3-18

Про проведення операції "Первоцвіт - 2018"

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України", з метою посилення державного контролю за збереженням та охороною рідкісних видів ранньоквітучих і реліктових рослин:

1. Рекомендувати:

1.1. Міським головам до 14 квітня 2018 року вжити заходів щодо забезпечення охорони ранньоквітучих та реліктових видів рослин.

1.2. Дніпропетровському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області:

1) вжити відповідних заходів щодо недопущення заготівлі та реалізації ранньоквітучих та реліктових видів рослин;

2) залучати представників громадськості для участі у спільних рейдах операції "Первоцвіт - 2018".

2. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації до 14 квітня 2018 року забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед учнів навчальних закладів області стосовно охорони та збереження рідкісних ранньоквітучих та реліктових видів рослин.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам, Дніпропетровському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області поінформувати департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації щодо проведення операції "Первоцвіт - 2018".

4. Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації надати узагальнену інформацію про виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 12 червня 2018 року.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пруцакова В. В.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали