ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 814

Київ

Про проведення організаційно-правових заходів щодо реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" в комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс"

Відповідно до статей 26, 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 105, 107 Цивільного кодексу України, рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1011/7247 "Про реорганізацію спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" в комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс", з метою здійснення організаційно-правових заходів, пов'язаних з реорганізацією спортивно-оздоровчого закладу, у межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Провести організаційно-правові заходи щодо реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" в комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс".

2. Утворити комісію з реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" в комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс" (далі - Комісія) та затвердити її склад, що додається.

3. Комісії:

3.1. Здійснювати управління справами спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" з наданням права найму та звільнення працівників, розпорядженням майном, у порядку, передбаченому його статутом, та іншими повноваженнями згідно із законодавством України до моменту завершення його реорганізації.

3.2. У триденний термін після підписання розпорядження повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" та подати необхідні документи для внесення запису до Єдиного державного реєстру.

3.3. Провести інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, розрахунків та затвердити результати інвентаризації в установленому порядку.

3.4. Скласти передавальний акт та подати його у встановленому порядку на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

3.5. Підготувати та подати у встановленому порядку до Єдиного державного реєстру необхідні документи щодо припинення діяльності спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту".

4. Встановити строк пред'явлення кредиторами вимог до спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення зазначеної юридичної особи.

5. Визначити адресу приймання вимог кредиторів до спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту": 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 12.

6. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити закріплення у встановленому порядку за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс" на праві господарського відання майна, що залишилось після реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту".

7. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах загальних асигнувань, передбачених йому в бюджеті міста Києва на 2012 рік (Рішення N 1100/7336) по галузі "Фізична культура і спорт", забезпечити утримання комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс" та щорічно враховувати видатки на його утримання при складанні бюджетного запиту.

8. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Навохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16.05.2012 N 814


Склад
комісії з реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" в комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс"

Буцева
Юлія Миколаївна

- заступник начальника Головного управління - начальник управління організаційно-масової роботи та спортивних споруд Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голова комісії, (індивідуальний номер [...])

Корольова
Олена Іванівна

- заступник начальника Головного управління - начальник управління фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії (індивідуальний номер [...])

Задніпряний
Анатолій Андрійович

- завідуючий гребним каналом спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" (індивідуальний номер [...])

Ліпейко
Олександр Ілліч

- директор спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" (індивідуальний номер [...])

Солдатченко
Андрій Володимирович

- головний спеціаліст - юрисконсульт Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (індивідуальний номер [...])

Шевчук
Вікторія Анатоліївна

- головний спеціаліст фінансово-економічного відділу управління фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (індивідуальний номер [...])

Шиян
Віктор Іванович

- начальник відділу спортивних споруд управління організаційно-масової роботи та спортивних споруд Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (індивідуальний номер [...]).


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали