ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.09.2013 р. N 1612

Київ

Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2013 році

Відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою поліпшення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об'єктів міської інфраструктури, забезпечення готовності міського господарства до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013 - 2014 років, посилення відповідальності керівників житлово-комунальних служб районів та міста за виконанням обсягів робіт згідно з цільовими загальноміськими програмами, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести в місті Києві осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в період з 30 вересня до 31 жовтня 2013 року.

2. Утворити комісію з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста та затвердити її склад (додаток 1).

3. Затвердити:

3.1. Порядок роботи комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста (додаток 2).

3.2. Планові показники районних в місті Києві державних адміністрацій виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2013 році (додаток 3).

3.3. Планові показники департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2013 році (додаток 4).

4. Районним в місті Києві державним адміністраціям, керівникам підприємств, установ та організацій комунальних форм власності розробити плани заходів щодо проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

5. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

5.1. До 30 вересня 2013 року утворити районні комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану районів і забезпечити виконання затверджених показників реалізації заходів з благоустрою.

5.2. До участі у виконанні запланованих заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста залучити працівників підприємств, установ та організацій району, громадськість.

5.3. В період осіннього місячника з благоустрою провести на визначеній території району (мікрорайон, парк, бульвар, вулиця, провулок тощо) роботи з улаштування (відновлення) твердого покриття доріг і тротуарів, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення, розміщення садово-паркових меблів, здійснити інші заходи, спрямовані на поліпшення технічного і санітарного стану території, покращення комфортності мешкання жителів та гостей міста Києва.

5.4. Інформувати комісію з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста про проведену роботу до 31 жовтня 2013 року через Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та в період об'їздів районів.

6. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності в організації та виконанні заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

7. Покласти персональну відповідальність на керівників житлово-експлуатаційних організацій всіх форм власності, а також керівників підприємств і організацій за проведення заходів для покращення благоустрою в період проведення осіннього місячника з благоустрою.

8. ПАТ "Київенерго" до 30 вересня 2013 року надати до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) графік відновлення благоустрою після проведення аварійних робіт на інженерних мережах в районах міста на жовтень 2013 року.

9. КК "Київавтодор" визначити адресний перелік робіт з відновлення твердого покриття доріг, тротуарів у районах міста на період осіннього місячника з благоустрою і до 27 вересня 2013 року направити їх до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

10. ККО "Київзеленбуд" до 27 вересня 2013 року надати до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) план робіт на період осіннього місячника з благоустрою щодо відновлення (ремонту) парків, скверів, газонів інших об'єктів зеленого господарства.

11. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 27 вересня 2013 року надати до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) план робіт, визначених на період осіннього місячника з благоустрою по санітарно-технічному відновленню зупинок громадського транспорту, маршрутних таксі, станцій метрополітену в районах міста.

12. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виконання планових показників відповідно до додатка 4 цього розпорядження.

13. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальним підприємствам міста Києва, районним в місті Києві державним адміністраціям щопонеділка надавати до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оперативну інформацію та до 30 жовтня 2013 року подати зведений загальний звіт про виконання запланованих заходів, розроблених згідно з підпунктами 3.2, 3.3 цього розпорядження.

14. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розглянути звіти та загальні підсумки виконання планових показників районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і комунальних підприємств міста Києва та до 12 листопада 2013 року надати пропозиції щодо рейтингів районних в місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств міста Києва, Департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на розгляд комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

15. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 28 листопада 2013 року підготувати розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про підсумки проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.

16. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження у засобах масової інформації.

17. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голів районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.09.2013 N 1612

СКЛАД
комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста

Голубченко
Анатолій Костянтинович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Роменський
Сергій Якович

перший заступник директора - начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Рибалко
Наталка Іванівна

начальник відділу по роботі з районними державними адміністраціями комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київблагоустрій", секретар комісії

Баженов
Володимир Вікторович

заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Бойченко
Олег Клементійович

перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Водовозов
Євгеній Наумович

заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Голубов
Станіслав Михайлович

заступник директора - начальник управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дейнега 
Ольга Петрівна

перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Іщук
Олег Васильович

заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Курикін
Сергій Іванович

заступник директора - начальник управління екології та охорони природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Лапань
Андрій Григорович

перший заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації

Малихін
Олександр Володимирович

заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Маперашвілі
Хвича Надарович

перший заступник генерального директора комунального підприємства по утриманню та експлуатації земель водного фонду міста Києва "Плесо"

Машко
Олег Іванович

начальник відділу матеріально-технічного забезпечення управління матеріального забезпечення Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві

Москалевський
Станіслав Володимирович

заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Морозов
Володимир Григорович

перший заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Порицький
Микола Миколайович

заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Дзюба
Василь Маркович

перший заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Рожнятовський
Володимир Францевич

заступник генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор"

Риженко
Юрій Миколайович

перший заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Рудницька
Ольга Петрівна

головний державний санітарний лікар міста Києва (за згодою)

Рюмшин
Сергій Миколайович

заступник директора - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Солошенко
В'ячеслав Володимирович

директор комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київблагоустрій"

Степанович
Єгор Андрійович

директор комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва"

Хвостик
Василь Петрович

заступник генерального директора комунального підприємства "Київпастранс"

Царенко
Михайло Олександрович

генеральний директор Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

Царенко
Олексій Васильович

старший інспектор з особливих доручень сектору нагляду за перевезенням небезпечних вантажів та станом доріг управління державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві (за згодою)

Целовальник
Сергій Анатолійович

директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.09.2013 N 1612

ПОРЯДОК
роботи комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста

1. Метою роботи комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста (далі - комісія) є забезпечення дієвого контролю за виконанням запланованих заходів та ефективності організації її роботи.

2. Форма проведення: виїзне засідання в приміщенні, яке визначає районна в місті Києві державна адміністрація.

3. Графік проведення виїзних засідань:

Дата

Перелік районів, що звітують*:

02.10.2013

Солом'янський, Святошинський

09.10.2013

Голосіївський, Дарницький

16.10.2013

Дніпровський, Деснянський

23.10.2013

Оболонський, Подільський

30.10.2013

Шевченківський, Печерський

14.11.2013

Підсумкове засідання


* перший у списку забезпечує транспорт для проведення огляду згідно з погодженим маршрутом руху, другий - надає приміщення для засідання.

4. Голови районних в місті Києві державних адміністрацій звітують про виконання запланованих заходів, протокольних доручень комісії та про ініціативні заходи щодо поліпшення благоустрою в районі.

5. У день засідання комісії (щосереди) голови районних комісій з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, що звітують, спільно з представниками районних комунальних служб під час огляду знайомлять членів комісії про проведені основні роботи та проблеми в галузі благоустрою району.

6. Комісія відповідно до пунктів 3, 8, 9, 10, 11, 14 цього розпорядження та на підставі попередніх розрахунків, виконаних управлінням контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, перевірок і аналізу виконаних робіт в районах, затверджує результати рейтингів районних в місті Києві державних адміністрацій, департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва.

Рейтинг районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальних служб міста у виконанні заходів з благоустрою проводиться відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.12.2011 N 2522 "Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82" (Розпорядження N 2522).

7. Комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста затверджує результати рейтингів районних в місті Києві державних адміністрацій, департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств міста Києва.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 

Додаток 3
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.09.2013 N 1612

ПЛАНОВІ ПОКАЗНИКИ
районних в місті Києві державних адміністрацій виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2013 році

N

Найменування показника

Одиниці виміру

Голосіїв-
ський

Дарницький

Деснян-
ський

Дніпров-
ський

Оболон-
ський

Печерський

Подільський

Святошин-
ський

Солом'ян-
ський

Шевченків-
ський

Всього по місту

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Витрачено коштів на благоустрій, у т. ч.

тис. грн.

12150,63

42795,21

22700,03

15067,40

20000,00

29279,00

26141,20

22138,01

16830,32

29219,70

236321,50

бюджетних коштів

тис. грн.

5115,20

8439,51

2905,83

1156,10

3000,00

6735,00

15632,50

3163,66

1917,60

14562,40

62627,80

позабюджетних коштів

тис. грн.

7035,43

34355,70

19794,20

13911,30

17000,00

22544,00

10508,70

18974,35

14912,72

14657,30

173693,70

2.

Вулично-шляхове господарство:

 

2.1.

Відновлено тверде покриття:

 

доріг

кв. м

20825

759

3450

812

5000

11580

1690

3672

788

13850

62426

тротуарів та пішохідних переходів

кв. м

3440

3868

850

308

3500

3700

1100

937

1995

10349

30047

міжквартальних проїздів

кв. м

2750

30

620

1874

1000

2400

1105

689

220

150

10838

внутрішньоквартальних проїздів

кв. м

2900

1068

18

2758

4000

3514

3458

19

130

10349

28214

2.2.

Відремонтовано зливоприймачів / оглядових колодязів

од./од. 

37

55

27

24

30

80

73

34

78

57

495

27

46

12

16

10

35

 

12

18

32

208

2.3.

Очищено зливоприймачів / оглядових колодязів

од./од. 

297

939

1448

650

600

820

670

431

416

729

7000

89

180

98

307

350

185

135

56

163

273

1836

3.

Відновлено зовнішнє освітлення:

 

входів у будинки (під'їзди)

од.

382

323

604

516

400

370

261

703

567

1517

5643

внутрішньоквартальних проїздів

пог. м

1800

103

180

598

2000

2120

3200

197

2361

2200

14759

вулиць, площ, провулків тощо

пог. м

5800

 

270

234

3000

5170

5990

334

6750

6500

34048

4.

Озеленення:

 

4.1.

Знято/кроновано сухостійних дерев

од.

272

586

424

356

300

550

375

457

544

527

4391

од.

308

192

377

411

400

520

269

393

918

359

4147

4.2.

Посаджено дерев

од.

710

845

1144

550

800

625

557

1274

1165

838

8508

4.3.

Посаджено кущів

од.

750

1011

2658

740

1900

4100

830

2967

4065

2720

21741

4.4.

Здійснено перекопування квітників

кв. м

5570

31706

3666

5200

2000

10000

18005

8187

9556

2480

96370

4.5.

Очищено зелених зон, схилів від побутових відходів

га

605,90

59,28

1156,10

656,20

150,00

137,00

387,80

1289,70

539,92

573,18

5555,08

5.

Санітарна очистка:

 

5.1.

Облаштовано нових контейнерних майданчиків П- і Г-подібними огорожами

од.

2

2

1

12

2

19

8

14

13

6

79

5.2.

Ліквідовано стихійних звалищ відходів

од.

14

43

9

2

3

0

2

12

5

1

91

6.

Житлове господарство:

 

6.1.

Відремонтовано покрівель

тис. кв. м

16,41

6,18

10,10

2,60

3,00

15,35

14,40

12,30

12,96

3,63

96,93

6.2.

Відремонтовано фасадів

тис. кв. м

5,80

4,80

1,00

2,50

6,00

8,20

3,30

1,20

6,82

8,35

47,97

6.3.

Відремонтовано вхідних груп (піддашки, сходи, двері)

од.

270

40

241

48

50

175

93

278

199

346

1740

6.4.

Встановлено нових дитячих майданчиків

од.

16

4

41

2

1

5

1

 

10

35

115

6.5.

Відремонтовано: дитячих майданчиків

од.

13

40

160

33

50

57

139

193

95

177

957

спортивних майданчиків

од.

3

22

18

8

16

12

33

19

22

32

185

6.6.

Відремонтовано тверде покриття прибудинкових територій

кв. м

120

4605

21

4100

150

3000

70

87

3538

2352

18043

7.

Інші показники:

 

7.1.

Відновлено благоустрій після розриття на інженерних мережах

кв. м

350

445

3086

73

200

80

30

3432

777

20983

29456

7.2.

Відпрацьовано звернень, що надійшли до КБУ "Контактний центр"

од.

220

52

615

230

30

230

125

837

104

500

2943

7.3.

 

 

Відремонтовано павільйонів очікування / покажчиків міського громадського транспорту

 

 

од./од.

 

 

 

1

32

7

5

4

11

41

11

7

119

 

 

25

 

15

52

25

33

25

 

175

7.4.

Очищено берегових смуг водойм

га

15,0

40,1

24,2

7,4

50,0

0,1

4,4

9,7

5,7

25,0

182

7.5.

Відпрацьовано громадськістю

людино-
днів

14500

17277

34167

14318

30000

7010

7360

32192

24028

4700

185552

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 

Додаток 4
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.09.2013 N 1612

ПЛАНОВІ ПОКАЗНИКИ
департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств, установ та організацій виконання заходів осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2013 році

N

Найменування показника

Одиниці виміру

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Департамент культури

Департамент охорони здоров'я

ПАТ "Київенерго"

КП "Київавтодор"

ПАТ "Київводоканал"

ККО "Київзеленбуд"

КП "Київський метрополітен"

КП "Київпастранс"

КП "Плесо"

Всього:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1.

Витрачено коштів на благоустрій, у т. ч.

тис. грн.

3750,0

173,2

200,0

 

9326,9

211,1

11876,4

270,0

673,5

 

26481,1

бюджетних коштів

тис. грн.

2775,0

 

 

 

8786,6

 

9853,9

 

 

85,0

21500,5

позабюджетних коштів

тис. грн.

975,0

173,2

200,0

 

540,3

211,1

2013,5

270,0

673,5

 

5056,6

2.

Вулично-шляхове господарство:

 

2.1.

Відновлено тверде покриття:

 

доріг

кв. м

 

 

1000

 

5145

70

 

29

 

 

6244

тротуарів та пішоходних переходів

кв. м

1040

8

1000

 

1045

410

980

 

 

 

4483

міжквартальних проїздів

кв. м

 

 

 

 

150

 

 

 

 

 

150

внутрішньоквартальних проїздів

кв. м

 

 

500

 

 

 

 

 

 

 

500

2.2.

Відремонтовано зливоприймачів / оглядових колодязів

од./од.

42

 

120

 

107

34

 

 

10

 

313

16

 

100

 

78

35

 

 

 

 

229

2.3.

Очищено зливоприймачів / оглядових колодязів

од./од.

104

30

200

 

4011

71

 

34

70

3

4523

23

 

400

 

966

73

11

10

20

1

1504

3.

Відновлено зовнішнє освітлення:

 

входів у будинки (під'їзди)

од.

25

20

135

 

 

 

 

 

5

 

185

внутрішньоквартальних проїздів

пог. м

 

 

350

 

19900

 

 

 

 

 

20250

вулиць, площ, провулків тощо

пог. м

 

100

300

 

60200

 

 

 

 

 

60600

4.

Озеленення:

 

4.1.

Знято/кроновано сухостійних дерев

од.

422

17

350

 

 

52

1690

 

 

6

2537

од.

361

 

450

274

 

111

1955

80

 

11

3242

4.2.

Посаджено дерев

од.

345

5

300

10

 

70

3060

 

20

 

3810

4.3.

Посаджено кущів

од.

720

28

500

8

 

107

8720

 

30

 

10113

4.4.

Здійснено перекопування квітників

кв. м

14450

83

15

600

 

955

31900

 

100

 

48103

4.5.

Очищено зелених зон, схилів від побутових відходів

га

18,00

14,19

50,00

9,43

 

6,75

4620,60

2,30

 

 

4721,27

5.

Санітарна очистка:

 

5.1.

Облаштовано нових контейнерних майданчиків П- і Г-подібними огорожами

од.

 

 

5

 

 

 

1

 

 

 

6

5.2.

Ліквідовано стихійних звалищ відходів

од.

 

6

20

46

4

5

53

 

1

7

142

6.

Житлове господарство:

 

6.1.

Відремонтовано покрівель

тис. кв. м

5,10

319,51

 

 

 

0,78

 

1,89

0,80

 

328,08

6.2.

Відремонтовано фасадів

тис. кв. м

4,20

2,09

 

 

 

0,10

 

1,12

0,50

 

8,01

6.3.

Відремонтовано вхідних груп (піддашки, сходи, двері)

од.

12

10

 

 

 

6

 

21

1

 

50

6.4.

Встановлено нових дитячих майданчиків

од.

17

 

 

 

 

 

1

 

 

 

18

6.5.

Відремонтовано:
дитячих майданчиків

од.

45

 

 

 

 

3

32

 

 

 

80

спортивних майданчиків

од.

52

1

 

 

 

2

6

 

 

 

61

6.6.

Відремонтовано тверде покриття прибудинкових територій

кв. м

 

52

 

 

 

86

 

41

 

 

179

7.

Інші показники:

 

7.1.

Відновлено благоустрій після розриття на інженерних мережах

кв. м

 

25

 

3887

1910

1600

19600

 

 

 

27022

7.2.

Відпрацьовано звернень, що надійшли до КБУ "Контактний центр"

од.

 

 

 

 

139

14

854

 

320

 

1327

7.3.

Відремонтовано павільйонів очікування / покажчиків міського громадського транспорту

од./од.

 

 

 

 

 

 

 

 

82

 

82

 

 

 

 

 

 

 

 

82

 

82

7.4.

Очищено берегових смуг водойм

га

 

 

 

0,2

 

2,2

69,5

 

 

275,0

346,9

7.5.

Відпрацьовано громадськістю

людино-
днів

36125

435

10000

2126

4500

5142

18165

2856

1200

185

80734

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали