ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 14 березня 2012 року парламентські слухання на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України до 21 лютого 2012 року підготувати і передати до Верховної Ради України матеріали з інформацією щодо дотримання вимог Конституції України та законів України стосовно здобуття якісної освіти в сільській місцевості.

3. Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти разом з Кабінетом Міністрів України забезпечити підготовку і проведення зазначених парламентських слухань.

4. Запросити до участі в парламентських слуханнях Президента України, Кабінет Міністрів України, голів обласних державних адміністрацій, голів профільних комісій обласних рад, Міністра освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальників управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, науковців Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, представників громадських освітянських та батьківських організацій.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
12 січня 2012 року
N 4310-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали