Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення парламентських слухань на тему: "Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні"

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 16 грудня 2019 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 30 листопада 2019 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях членів Уряду України, керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.

5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

Д. РАЗУМКОВ

м. Київ
12 листопада 2019 року
N 287-IX

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали