ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2017 р. N 1203

Київ

Про проведення перших видовищних змагань з велосипедного спорту "Red bull - Володар Гори 2017"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про фізичну культуру і спорт", постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Спорт Лаб" від 22 серпня 2017 року N 22/08/17, з метою пропагування здорового способу життя, популяризації велосипедного спорту в Україні та місті Києві:

1. Підтримати ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю "Спорт Лаб" щодо проведення в місті Києві 07 жовтня 2017 року з 6.00 до 22.00 перших видовищних змагань з велосипедного спорту "Red bull - Володар Гори 2017" (далі - Захід):

1.1. З 06.00 до 12.00 - влаштування траси за маршрутом: Андріївський узвіз, 5/31 (старт) - трикутник на розі Андріївського узвозу, вул. Володимирської та вул. Десятинної (фініш), облаштування старту та фінішу, перевірка і затвердження траси.

1.2. З 12.00 до 21.00 - змагання з велосипедного спорту за маршрутом: Андріївський узвіз, 5/31 (старт) - трикутник на розі Андріївського узвозу, вул. Володимирської та вул. Десятинної (фініш) з попереднім збором учасників на вул. Боричів Тік, 27 - вул. Боричів Тік, 35-а.

1.3. З 21.00 до 22.00 - нагородження призерів Заходу закриття змагань, демонтаж траси та прибирання території.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяло на себе товариство з обмеженою відповідальністю "Спорт Лаб".

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Просити Головне управління Національної поліції України у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

4.1. Громадську безпеку та охорону громадського порядку під час проведення Заходу.

4.2. З 12.00 до 21.00 обмежити рух усіх видів транспортних засобів під час проведення Заходу за маршрутом, зазначеним у підпункті 1.2 пункту 1 цього розпорядження.

4.3. Умови вільного заїзду на територію проведення Заходу автотранспорту, який перевозитиме обладнання для влаштування траси, та виїзду з неї.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити за зверненням товариства з обмеженою відповідальністю "Спорт Лаб" чергування бригад (екстреної) швидкої медичної допомоги під час проведення Заходу.

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху.

7. Товариству з обмеженою відповідальністю "Спорт Лаб":

7.1. Забезпечити дотримання вимог природоохоронного законодавства України, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою.

7.2. Спільно з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити належний санітарний стан та вивезення сміття під час проведення Заходу,

7.3. Забезпечити встановлення необхідної кількості туалетних мобільних кабін під час проведення Заходу.

7.4. В установленому порядку розробити, погодити з управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасову схему організації дорожнього руху на період проведення Заходу.

8. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Заходу провести обстеження місця його проведення та за результатами скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам і надати його товариству з обмеженою відповідальністю "Спорт Лаб" та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в комунальних засобах масової інформації м. Києва висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали