ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2011 року N 970

Про проведення Пілотного експерименту з використанням електронних замків з функцією GPS - GSM навігації

З метою посилення контролю за транзитними перевезеннями вантажів та запобігання несанкціонованому доступу до них наказую:

1. Провести з 21.11.2011 по 10.12.2011 у Південній та Житомирській митницях експеримент з використанням електронних замків з функцією GPS - GSM навігації під час здійснення контролю за переміщенням поїздом комбінованого транспорту "Вікінг" товарів в контейнерах транзитом через митну територію України (далі - експеримент).

2. Митне оформлення товарів, що переміщуються в контейнерах поїздом комбінованого транспорту "Вікінг", проводиться із застосуванням електронної ВМД відповідно до розділу 2 додатка 2 наказу Держмитслужби України від 31.05.2011 N 454 "Про проведення другої фази пілотного проекту з електронного декларування" (Наказ N 454).

3. Департаменту митних інформаційних технологій і статистики Держмитслужби України до 20.11.2011:

3.1. Доопрацювати програмно-інформаційні комплекси з урахуванням вимог цього наказу.

3.2. Забезпечити технічну можливість передачі та виведення інформації про місцезнаходження контейнерів з електронними замками з функцією GPS - GSM навігації (далі - ЕЗ) на екрани моніторингового центру Держмитслужби України.

4. Керівнику Південної митниці організувати накладення ЕЗ на контейнери з товарами, що переміщуватимуться поїздом комбінованого транспорту "Вікінг", перед їх відправленням, а також передачу ключа від ЕЗ перевізнику для доставляння у пункт призначення.

5. Керівнику Житомирської митниці забезпечити організацію контролю за наявністю ЕЗ на контейнерах та ключа від ЕЗ по факту їх прибуття та пропуску за межі митної території України.

6. Керівникам Південної та Житомирської митниць у тижневий строк після завершення експерименту надати пропозиції стосовно результатів експерименту до Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України.

7. Сектору з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю (Прес-служба) Держмитслужби України:

7.1. Повідомити суб'єктів господарювання, перевізників, Укрзалізницю, лінійних операторів, митні органи країн транзиту - Республіки Білорусь та Литовської Республіки про строки і умови проведення Пілотного експерименту.

7.2. Розмістити цей наказ на відомчому Веб-сайті Держмитслужби України в мережі Інтернет.

8. Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України забезпечити загальну координацію проведення експерименту.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали