Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ "ОДЕСЬКА ТЕЦ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 5 листопада 2019 року N 2300

м. Київ

Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ "ОДЕСЬКА ТЕЦ"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", статті 19 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та частини дев'ятої статті 19 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Провести позапланову виїзну перевірку виконання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ОДЕСЬКА ТЕЦ" (код ЄДРПОУ 05471158) пункту 2 постанови НКРЕКП від 02 липня 2019 року N 1326 "Про накладення штрафу на АТ "ОДЕСЬКА ТЕЦ" за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання" (Постанова N 1326).

 

Голова НКРЕКП

В. Тарасюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали