МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 182

Про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

З метою підвищення престижності державної служби серед молоді, стимулювання бажання та готовності до роботи, зацікавленості поглибленим вивченням проблем державного управління у сфері економіки та подальшого створення в центральному апараті Міністерства сприятливих умов для пошуку інтелектуально і творчо обдарованої молоді, спроможної ефективно працювати в системі державного управління, наказую:

1. Забезпечити співпрацю з провідними вищими навчальними закладами України та сприяти організації проведення практики студентів у структурних підрозділах Міністерства.

2. Департаменту кадрового забезпечення та проходження державної служби розглядати пропозиції, які надходять до Міністерства, щодо організації практики студентів вищих навчальних закладів України, визначати кандидатури для забезпечення керівництва практикою від Міністерства на підставі пропозицій керівників самостійних структурних підрозділів.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів, у яких проходитимуть практику студенти:

забезпечувати створення умов для якісного проходження практики студентів та додержання ними трудової дисципліни;

обмежити доступ до документів для службового користування;

подавати до департаменту кадрового забезпечення та проходження державної служби за підсумками практики пропозиції щодо зарахування найбільш перспективних студентів випускних курсів до кадрового резерву Міністерства.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра економічного
розвитку і торгівлі України -
керівник апарату

В. П. Павленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали