МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2011 року N 469

Про проведення робіт по підготовці необхідних документів стосовно ліквідації чи консервації гірничодобувних об'єктів

Відповідно до Кодексу України про надра, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Гірничого закону України, наказу Держнаглядохоронпраці від 12.03.99 N 41 "Про затвердження Порядку погодження питань ліквідації та консервації гірничодобувних об'єктів або їх ділянок", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.04.99 за N 225/3518, та на виконання доручення Президента України від 19.11.2010 N 1-1/2764 щодо вирішення питання подальшої діяльності шахт N 8 та N 9 ДП "Солотвинський солерудник" наказую:

1. Директору ДП "Солотвинський солерудник" (Поштук О. З.) та Департаменту продовольства (Куць О. І.):

1.1. Розпочати роботу по підготовці необхідних документів стосовно ліквідації шахт N 8 та N 9 ДП "Солотвинський солерудник", як гірничодобувного об'єкта.

1.2. Замовити проект ліквідації шахт N 8 та N 9 ДП "Солотвинський солерудник" та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт з дотриманням положень Закону України "Про здійснення державних закупівель".

1.3. На час підготовки проекту ліквідації шахт N 8 та N 9 ДП "Солотвинський солерудник" та екологічної реабілітації території впливу його гірничих робіт забезпечити виконання робіт згідно проекту "Консервація шахти N 9".

1.4. Подати на комплексну державну експертизу проект ліквідації шахт N 8 та N 9 ДП "Солотвинський солерудник" та екологічної реабілітації території впливу його гірничих робіт у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 N 560 "Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визначення такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 560).

2. Директору Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) забезпечити необхідне фінансування проведення робіт за рахунок бюджетних коштів.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.09.2011 N 457 "Про проведення робіт по підготовці необхідних документів стосовно ліквідації чи консервації гірничодобувних об'єктів".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали