ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.06.2018 р. N 1082

Київ

Про проведення щорічного міського свята "День Дніпра" 07 липня 2018 року на Поштовій площі міста Києва

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" частини першої статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, враховуючи звернення Державного агентства водних ресурсів України від 24 квітня 2018 року N 2426/2/11-18, з метою виховання культури бережливого ставлення до Дніпра - третьої за величиною річки Європи:

1. Підтримати ініціативу Державного агентства водних ресурсів України щодо проведення щорічного міського свята "День Дніпра" 07 липня 2018 року в Подільському районі м. Києва (даті - захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу, дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту як організатор заходу несе Державне агентство водних ресурсів України.

3. Просити Головне управління Національної поліції в м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити охорону громадського порядку під час підготовки та проведення заходу.

4. Державному агентству водних ресурсів України:

4.1. До початку проведення заходу розробити графічне зображення та схему організації території проведення заходу, розміщення на ній об'єктів і конструкцій (крім рекламних об'єктів) погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.2. Забезпечити виконання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення заходу, зокрема під час монтажу/демонтажу сценічних конструкцій та відновлення порушеного благоустрою, а також забезпечити встановлення додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, туалетних модульних кабін, їх належне утримання та обслуговування, своєчасне вивезення сміття і прибирання території.

4.3. Забезпечити дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту під час підготовки та проведення заходу.

5. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення заходу здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам і надати його Державному агентству водних ресурсів України та Подільській районній в місті Києві державній адміністрації.

6. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Подільській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 4.1 пункту 4 цього розпорядження, та перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 5 цього розпорядження.

7. Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти проведенню еколого-просвітницької акції, присвяченої Міжнародному дню Дніпра.

8. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради "Київської міської державної адміністрації" по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" в межах компетенції забезпечити безпеку на воді та роботу рятувальних служб під час проведення щорічного міського свята "День Дніпра".

9. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити за зверненням Державного агентства водних ресурсів України чергування бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення заходу.

10. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці в комунальних засобах масової інформації (анонс) про захід.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали