style="padding:20px 0px;">

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2017 р. N 216

Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівської області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 N 1045 "Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" (Постанова N 1045), наказу Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 N 4665 "Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" (Нормативи N 4665), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.02.2017 за N 195/30063, доручення Віце-прем'єр-міністра України від 17.03.2017 N 9376/1/1-17 та з метою забезпечення належної організації і проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівської області:

1. Утворити обласну Комісію з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівської області.

2. Затвердити склад Комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівської області згідно з додатком.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, радам об'єднаних територіальних громад (у порядку рекомендації) забезпечити, починаючи з 2017 року, проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 N 1045 "Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" (Постанова N 1045), наказу Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 N 4665 "Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" (Нормативи N 4665), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.02.2017 за N 195/30063, доручення Віце-прем'єр-міністра України від 17.03.2017 N 9376/1/1-17 і поінформувати до 01 листопада 2017 року Департамент сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та органи вищої юрисдикції відповідно до підпорядкованості.

4. Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації забезпечити координацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівської області.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

Додаток
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
04.05.2017 N 216

СКЛАД
обласної комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівської області

Романова
Наталія Андріївна

заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації, голова комісії;

Лемеш
Ніна Петрівна

директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, заступник голови комісії;

Маневич
Світлана Олександрівна

головний спеціаліст відділу спортивної та фізкультурно-масової роботи Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, секретар комісії;

Альохін
Едуард Володимирович

начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області (за згодою);

Анісовець
Сергій Васильович

провідний спеціаліст відділу спортивної та фізкультурно-масової роботи Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації;

Гордовий
Роман Миколайович

начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області (за згодою);

Гармаш
Петро Петрович

начальник Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації;

Конопацький
Микола Анатолійович

начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації;

Криворучко
Олександр Віталійович

військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату (за згодою);

Ліфар
Ігор Юрійович

директор обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою);

Пиріжок
Дмитро Олександрович

відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області (за згодою);

Подорван
Андрій Федорович

директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали