Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення соціально-мистецького фестивалю "Живи Fest-2019" на Контрактовій площі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2019 р. N 1647

Київ

Про проведення соціально-мистецького фестивалю "Живи Fest-2019" на Контрактовій площі"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", враховуючи звернення Міжнародної громадської організації "ЖИВИ" від 11 червня 2019 року N 11/06, від 05 серпня 2019 року N 05/08, від 21 серпня 2019 року N 21/08, з метою популяризації культури проведення масових свят та забезпечення змістовного дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу Міжнародної громадської організації "ЖИВИ" щодо проведення соціально-мистецького фестивалю "Живи Fest-2019" 21, 22 вересня 2019 року на Контрактовій площі (далі - Захід).

2. Узяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу несе Міжнародна громадська організація "ЖИВИ" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, потрібного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 10.00 20 вересня 2019 року.

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання має завершитися до 23.00 22 вересня 2019 року.

3. Організаторові забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу й відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходу.

3.3. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.4. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.5. Дотримання та виконання вимог пожежної й техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки й порядку під час організації та проведення Заходу.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

6. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

7. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення заходу щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали