ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.05.2017 р. N 632

Київ

Про проведення соціального фестивалю "Всі разом - за сім'ю!" 03 та 04 червня 2017 року на Поштовій площі у місті Києві

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Громадянський рух "Всі разом!" щодо проведення з 10.00 03 червня 2017 року до 18.00 04 червня 2017 року на Поштовій площі у місті Києві соціального фестивалю "Всі разом - за сім'ю!" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Громадянський рух "Всі разом!".

3. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

3.1. Охорону громадського порядку під час підготовки та проведення Заходу, а також охорону обладнання, техніки на період її монтажу/демонтажу та під час проведення Заходу.

3.2. Умови вільного заїзду та виїзду на територію проведення Заходу автотранспорту, який перевозитиме обладнання та учасників Заходу.

4. Громадській організації "Громадянський рух "Всі разом!":

4.1. Забезпечити виконання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням сцени, малих архітектурних форм на Поштовій площі у місті Києві з 10.00 02 червня 2017 року до 16.00 05 червня 2017 року.

4.2. На час проведення масових заходів забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів на зазначеній території.

4.3. До початку проведення фестивалю розробити графічні зображення території проведення фестивалю, розміщених на ній об'єктів та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.4. До початку проведення фестивалю розробити та погодити схему організації території (розміщення об'єктів, конструкцій) проведення фестивалю з:

4.4.1. Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в частині конструктивних елементів об'єктів та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

4.4.2. Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в частині організації торговельного процесу.

5. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення фестивалю здійснити обстеження місць проведення фестивалю, за результатами яких скласти акти з висновками про відповідність або невідповідність цих місць встановленим вимогам та надати їх Громадській організації "Громадянський рух "Всі разом!" і Службі у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги за зверненням організатора Заходу.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали