Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення соціального заходу РАЙОН #1 Block Party на вул. Рейтарській

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.05.2019 р. N 992

Київ

Про проведення соціального заходу РАЙОН #1 Block Party на вул. Рейтарській

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Золоті ворота" від 02 квітня 2019 року N 13/19, з метою організації змістовного дозвілля мешканців та гостей міста Києва:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Золоті ворота" щодо проведення у місті Києві 01 червня 2019 року з 12.00 до 22.00 соціального заходу РАЙОН #1 Block Party на вул. Рейтарській від будинку N 5 (перехрестя з вул. Золотоворітською) до будинку N 21/13 (перехрестя з вул. Стрілецькою) (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Золоті ворота" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 06.00 до 12.00 01 червня 2019 року.

2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання здійснюватиметься з 21.00 до 23.00 01 червня 2019 року.

3. Організатору Заходу забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху на час проведення Заходу.

3.3. Погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходу.

3.4. Розроблення, погодження з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) графічного зображення та схеми організації території проведення Заходу з розміщенням на ній об'єктів і конструкцій (крім рекламних засобів).

3.5. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.6. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання територій проведення Заходу.

3.7. Дотримання та виконання вимог пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

6. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

6.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

6.2. Заборону руху всіх видів транспортних засобів на вул. Рейтарській від будинку N 5 (перехрестя з вул. Золотоворітською) до будинку N 21/13 (перехрестя з вул. Стрілецькою) 01 червня 2019 року з 06.00 до 23.59.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

8. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення Заходу щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

9. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали