Додаткова копія: Про проведення спортивних заходів "Острів здоров'я" на Трухановому острові

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2019 р. N 604

Київ

Про проведення спортивних заходів "Острів здоров'я" на Трухановому острові

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культуру і спорт", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської спілки "Труханів острів" від 10 січня 2019 року N 1-01/19 та від 11 березня 2019 року N 1-03/19, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської спілки "Труханів острів" щодо проведення на Трухановому острові спортивних заходів "Острів здоров'я" (далі - Заходи) згідно з переліком, що додається.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходів взяла на себе громадська спілка "Труханів острів" (далі - Організатор).

3. Організатору Заходів:

3.1. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходів і відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням об'єктів та конструкцій з 01 травня до 31 жовтня 2019 року на Трухановому острові.

3.2. Встановити туалетні модульні кабіни, додаткові урни, контейнери для збору побутових відходів та своєчасно вивозити сміття і прибирати територію проведення Заходів.

3.3. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасові схеми організації дорожнього руху.

3.4. Погодити у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходів.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходів.

5. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором Заходів вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходів в установленому порядку.

7. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення Заходів щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

8. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

8.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходів.

8.2. Обмеження руху всіх видів транспортних засобів у місцях проведення Заходів.

9. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці (анонс) про Заходи у комунальних, цифрових та інших засобах масової комунікації.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.04.2019 N 604

ПЕРЕЛІК
спортивних заходів "Острів здоров'я", які проводяться на Трухановому острові

1

"Крила життя"

з 01 травня до 30 травня 2019 року

2

"Спорт за чистий Київ"

з 31 травня до 29 червня 2019 року

3

"III Міжнародний "Kyiv Ultra Marathon"

з 20.00 29 червня до 11.30 30 червня 2019 року

4

"Спорт без меж"

з 30 червня до 29 липня 2019 року

5

"Острів веслувальників"

з 30 липня до 29 серпня 2019 року

6

"Island of sport"

з 30 серпня до 28 вересня 2019 року

7

"Осінні зустрічі"

з 29 вересня до 28 жовтня 2019 року

 

Голова Дніпровської районної
в місті Києві
державної адміністрації

П. Онофрійчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали