Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення спортивно-масового заходу "10-й Київський міжнародний марафон 2019" ("10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019")

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.09.2019 р. N 1723

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "10-й Київський міжнародний марафон 2019" ("10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019")

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Бігова Україна" від 04 березня 2019 року N 67, від 23 травня 2019 року, від 06 серпня 2019 року N 189, від 10 вересня 2019 року N 220 та від 13 вересня 2019 року N 238, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Бігова Україна" щодо проведення в місті Києві 05 та 06 жовтня 2019 року з 08.00 до 18.10 спортивно-масового заходу "10-й Київський міжнародний марафон 2019" ("10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019") (далі - Захід) за маршрутами:

5 жовтня 2019 року з 13.00 до 18.10:

на 4,2 км: Володимирський проїзд - вулиця Володимирська - вулиця Богдана Хмельницького - вулиця Хрещатик - Алея Героїв Небесної Сотні - вулиця Хрещатик - вулиця Богдана Хмельницького - вулиця Володимирська - Володимирський проїзд;

на 10 км: Володимирський проїзд - вулиця Володимирська - бульвар Тараса Шевченка - вулиця Велика Васильківська - вулиця Велика Васильківська, 111/113 - вулиця Велика Васильківська - вулиця Хрещатик - Алея Героїв Небесної Сотні - вулиця Хрещатик - бульвар Тараса Шевченка - вулиця Володимирська - Володимирський проїзд;

6 жовтня 2019 року з 08.00 до 16.00:

на 21 км: Володимирський проїзд - вулиця Володимирська - бульвар Тараса Шевченка - вулиця Хрещатик - Музейний провулок - вулиця Грушевського - Петрівська алея - Паркова дорога - алея Героїв Крут - вулиця Лаврська - вулиця Запечерна - вулиця Лаврська - площа Героїв Великої Вітчизняної війни - бульвар Дружби народів - Набережне шосе - вулиця Набережно-Хрещатицька - вулиця Нижній Вал - вулиця Глибочицька - Глибочицький проїзд - вулиця Січових Стрільців - Львівська площа - вулиця Велика Житомирська - вулиця Володимирська - Володимирський проїзд;

на 42 км 195 м: Володимирський проїзд - вулиця Володимирська - бульвар Тараса Шевченка - площа Перемоги - вулиця Саксаганського - вулиця Льва Толстого - вулиця Жилянська - вулиця Велика Васильківська - вулиця Хрещатик - Петрівська алея - Паркова дорога - алея Героїв Крут - вулиця Лаврська - вулиця Запечерна - вулиця Лаврська - площа Героїв Великої Вітчизняної війни - бульвар Дружби народів - міст Патона - проспект Соборності - вулиця Євгена Сверстюка - міст через Русанівський канал - вулиця Ентузіастів - Русанівська набережна - міст Патона - бульвар Дружби народів - Набережне шосе - Парковий міст - вулиця Труханівська - Труханів острів - Північний міст - проспект Степана Бандери - проспект Героїв Сталінграда - вулиця Набережно-Рибальська - Гаванський міст - вулиця Набережно-Хрещатицька - вулиця Нижній Вал - вулиця Глибочицька - Глибочицький проїзд - вулиця Січових Стрільців - Львівська площа - вулиця Велика Житомирська - вулиця Володимирська - Володимирський проїзд.

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Бігова Україна" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 21.00 04 жовтня 2019 року до 08.00 06 жовтня 2019 року на проїзді Володимирському (від вулиці Володимирської до вулиць Великої Житомирської та Михайлівської), площі Михайлівській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Трьохсвятительської), площі Софійській (від вулиці Володимирської), вулиці Малій Житомирській (від провулку Михайлівського), вулиці Алли Тарасової (від провулку Михайлівського) та з 05:00 05 жовтня 2019 року до 08.00 06 жовтня 2019 року на вулиці Трьохсвятительській (від вулиці Хрещатик), вулиці Володимирській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Софіївської), вулиці Володимирській.

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 16.00 до 22.00 06 жовтня 2019 року на вулиці Володимирській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Софіївської), проїзді Володимирському (від вулиці Володимирської до вулиць Великої Житомирської та Михайлівської), площі Михайлівській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Трьохсвятительської), площі Софійській (від вулиці Володимирської), вулиці Малій Житомирській (від провулку Михайлівського), вулиці Алли Тарасової (від провулку Михайлівського), вулиці Трьохсвятительській (від вулиці Хрещатик), вулиці Михайлівській (від провулку Михайлівського до Михайлівської площі), вулиці Великій Житомирській (від вулиці Володимирської до Михайлівської площі).

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху.

3.3. Погодження в установленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення Заходу не пізніше ніж за 10 днів до початку проведення Заходу.

3.4. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.5. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.6. Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу, в тому числі на Софійській та Михайлівській площах з 13.00 до 18.00 05 жовтня та з 07.00 до 16.00 06 жовтня 2019 року.

5.2. Заборону руху всіх видів транспортних засобів під час монтажу конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, з 21.00 04 жовтня 2019 року до 08.00 06 жовтня 2019 року на проїзді Володимирському (від вулиці Володимирської до вулиць Великої Житомирської, Михайлівської), площі Михайлівській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Трьохсвятительської), площі Софіївській (від вулиці Володимирської), вулиці Малій Житомирській (від провулку Михайлівського), вулиці Алли Тарасової (від провулку Михайлівського) та з 05:00 05 жовтня 2019 року до 08.00 06 жовтня 2019 року на вулиці Трьохсвятительській (від вулиці Хрещатик), вулиці Володимирській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Софіївської) та демонтажу з 16.00 до 22.00 06 жовтня 2019 року.

5.3. Супровід учасників Заходу за маршрутами, зазначеними в пункті 1 цього розпорядження.

5.4. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

5.5. Дотримання правил зупинки та стоянки в місці проведення Заходу та заборону стоянки транспортних засобів на проїзді Володимирському (від вулиці Володимирської до вулиць Великої Житомирської, Михайлівської), вулиці Малій Житомирській (від провулку Михайлівського), вулиці Алли Тарасової (від провулку Михайлівського) з 07.00 до 21.00 04 жовтня 2019 року.

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

8. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

9. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити контроль за дотриманням Організатором Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

10. Просити Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення Заходу щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів.

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення у комунальних цифрових та інших засобах масової комунікації інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В.М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали