Додаткова копія: Про проведення спортивно-масового заходу "III-й Київський Євро Марафон" ("III Kyiv Euro Marathon")

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.05.2018 р. N 767

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "III-й Київський Євро Марафон" ("III Kyiv Euro Marathon")

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культуру і спорт", постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "ТОП РАННЕРЗ" від 26 грудня 2017 року N 1, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "ТОП РАННЕРЗ" щодо проведення в місті Києві 13 травня 2018 року з 08.00 до 15.30 спортивно-масового заходу "III-й Київський Євро Марафон" ("III Kyiv Euro Marathon") (далі - Захід) за маршрутом: старт на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (Північні ворота, НСК "Олімпійський") - вул. Саксаганського - вул. Шота Руставелі - вул. Жилянська - вул. Велика Васильківська до станції метро "Либідська" - розворот перед вул. Івана Кудрі - вул. Велика Васильківська - вул. Фізкультурна - фініш на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (Північні ворота, НСК "Олімпійський") (всього - 7 кіл по 6000 м).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "ТОП РАННЕРЗ" (далі - організатор Заходу).

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу за зверненням організатора Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Охорону громадського порядку з обмеженням руху всіх видів транспорту під час проведення Заходу 13 травня 2018 року з 08.00 до 15.30 за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

5.2. Обмеження руху всіх видів транспортних засобів для монтажу та демонтажу сценічних конструкцій на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (автомобільна парковка) 13 травня 2018 року з 06.30 до 17.00.

5.3. Супровід учасників Заходу 13 травня 2018 року з 08.00 до 15.30 за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

6. Організатору Заходу:

6.1 Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою у зв'язку зі встановленням сценічних конструкцій з 06.30 до 16.00 13 травня 2018 року на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної та укладання договорів на прибирання території.

6.2. Розробити та погодити з управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції тимчасову схему організації дорожнього руху та подати на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6.3. До початку проведення Заходу розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та балансоутримувачем території схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час Заходу, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

6.4. Забезпечити дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки та недопущення використання піротехнічних виробів під час проведення Заходу.

7. Просити Головне управління ДСНС України в м. Києві з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій провести за зверненням організатора Заходу перевірку протипожежного і техногенного стану місця проведення Заходу та забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки в установленому законодавством порядку.

8. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Заходу здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 7.3 пункту 7 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам та надати його організатору Заходу та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху та надати цю інформацію Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше ніж за один тиждень до проведення Заходу.

10. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території Заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 6.3 пункту 6 цього розпорядження, а також перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 9 цього розпорядження.

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування в комунальних засобах масової інформації.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали