ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2017 р. N 615

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культуру і спорт", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Міський спортивний клуб "KM Running club" від 30 січня 2017 року N 25/17, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту у місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Міський спортивний клуб "KM Running club" щодо проведення в місті Києві 04 червня 2017 року з 09.00 до 13.00 спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)" (далі - Захід) за маршрутом: Контрактова площа - вулиця Петра Сагайдачного (до перехрестя з вулицею Ігорівською) - Контрактова площа - вулиця Костянтинівська - Контрактова площа.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Міський спортивний клуб "KM Running club".

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу за зверненням організатора Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Охорону громадського порядку під час монтажу/демонтажу сценічних конструкцій на Контрактовій площі та проведення Заходу 04 червня 2017 року з 06.00 до 14.30.

5.2. Заборону руху всіх видів транспортних засобів 04 червня 2017 року з 08.00 до 13.00 за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

5.3. Супроводження автомобілями управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції учасників Заходу за маршрутом, зазначеним в пункті 1 цього розпорядження.

6. Громадській організації "Міський спортивний клуб "KM Running club" забезпечити:

6.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням сценічних конструкцій 04 червня 2017 року з 06.00 до 14.30 (на період монтажу/демонтажу сценічних конструкцій на Контрактовій площі).

6.2. Розроблення, погодження з управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасової схеми організації дорожнього руху.

7. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали