ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2018 р. N 966

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культуру і спорт", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Міський спортивний клуб "KM Running Club" від 05 квітня 2018 року N 14/32, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Міський спортивний клуб "KM Running Club" щодо проведення в місті Києві 10 червня 2018 року з 09.00 до 13.00 спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)" (далі - Захід) за маршрутом: Троїцька площа - вулиця Велика Васильківська (у напрямку станції метро "Палац "Україна") - розворот на вулиці Великій Васильківській (біля будинку N 102 в районі костелу) (4 кола).

2. Узяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Міський спортивний клуб "KM Running Club".

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу за зверненням громадської організації "Міський спортивний клуб "KM Running Club".

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Охорону громадського порядку під час монтажу/демонтажу сценічних конструкцій на Троїцькій площі та проведення Заходу 10 червня 2018 року з 06.00 до 14.30.

5.2. Заборону руху всіх видів транспортних засобів 10 червня 2018 року з 08.00 до 13.00 за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

5.3. Супровід автомобілями управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції учасників Заходу за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

6. Громадській організації "Міський спортивний клуб "KM Running Club" забезпечити:

6.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням сценічних конструкцій 10 червня 2018 року з 06.00 до 14.30 на період монтажу/демонтажу сценічних конструкцій на Великій Васильківській) та укладання договорів на прибирання території.

6.2. Розроблення, погодження з управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху.

6.3. До початку проведення Заходу розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і балансоутримувачем схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час проведення Заходу, та матеріали щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

6.4. Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки та недопущення використання піротехнічних виробів під час проведення Заходу.

6.5. Погодити з Головним Управлінням ДСНС України у місті Києві схему організації території, розроблену відповідно до підпункту 6.3 пункту 6 цього розпорядження, в частині забезпечення шляхів евакуації у разі виникнення небезпечних ситуацій.

7. Просити Головне управління ДСНС України в м. Києві з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій провести за зверненням громадської організації "Міський спортивний клуб "KM Running Club" перевірку протипожежного і техногенного стану місця проведення Заходу та забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки в установленому законодавством порядку.

8. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку Заходу здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 6.3 пункту 6 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам та надати його громадській організації "Міський спортивний клуб "KM Running Club" та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху та надати цю інформацію Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше ніж за один тиждень до проведення Заходу.

10. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території Заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 6.3 пункту 6 цього розпорядження, та перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 8 цього розпорядження.

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в комунальних засобах масової інформації висвітлення інформації, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про зміни в організації дорожнього руху та роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали