Додаткова копія: Про проведення спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.05.2019 р. N 985

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Міський спортивний клуб "КМ Раннінг Клаб" від 03 вересня 2018 року N 14/32 та від 16 квітня 2019 року N 14/22, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Міський спортивний клуб "КМ Раннінг Клаб" щодо проведення в місті Києві 02 червня 2019 року з 09.00 до 13.00 спортивно-масового заходу "Кольоровий забіг (Color Run)" за маршрутом: Троїцька площа - вулиця Велика Васильківська (від перехрестя з вулицею Жилянською до перехрестя з вулицею Лабораторною) (4 кола) (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Міський спортивний клуб "КМ Раннінг Клаб" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, потрібного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 06.00 до 09.00 02 червня 2019 року на Троїцькій площі та вулиці Великій Васильківській (від перехрестя з вулицею Жилянською до перехрестя з вулицею Фізкультури).

2.3. Демонтаж конструкцій і обладнання, потрібного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 13.00 до 14.30 02 червня 2019 року на Троїцькій площі та вулиці Великій Васильківській (від перехрестя з вулицею Жилянською до перехрестя з вулицею Фізкультури).

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху.

3.3. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.4. Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2. Заборону руху всіх видів транспортних засобів для монтажу з 06.00 до 09.00 02 червня 2019 року та демонтажу з 13.00 до 14.30 02 червня 2019 року сценічних конструкцій на Троїцькій площі та вулиці Великій Васильківській (від перехрестя з вулицею Жилянською до перехрестя з вулицею Фізкультури), а також за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, з 09.00 до 13.00 02 червня 2019 року.

5.3. Супровід учасників Заходу за маршрутом, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

5.4. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

8. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу.

9. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування у комунальних, цифрових та інших засобах масової комунікації.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали