Додаткова копія: Про проведення спортивно-масового заходу "Олімпійський день"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2019 р. N 854

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "Олімпійський день"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи листи громадської організації "Національний олімпійський комітет України" від 04 березня 2019 року N 168-НК та від 28 березня 2019 року N 248-НК, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Національний олімпійський комітет України" щодо проведення у місті Києві з 08.00 до 17.00 18 травня 2019 року спортивно-масового заходу "Олімпійський день" на Оболонській набережній (просп. Героїв Сталінграда, 10-д) та прилеглій до неї акваторії водного стадіону (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Національний олімпійський комітет України" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 18.00 17 травня 2019 року до 03.00 18 травня 2019 року на Оболонській набережній.

2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання здійснюватиметься з 17.00 до 21.00 18 травня 2019 року на Оболонській набережній.

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Виконання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.3. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.4. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

7. Комунальній аварійно-рятувальній службі "Київська служба порятунку" вжити заходів щодо забезпечення засобами цивільного захисту населення під час проведення Заходу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

8. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" здійснити організацію рятувально-водолазних робіт для забезпечення безпеки учасників на воді під час проведення Заходу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку.

9. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали