ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2018 р. N 965

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "Ралі журналістів"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культуру і спорт", Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025, Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Київський міський автомотоклуб" від 23 квітня 2018 року N 2/04 та від 22 квітня 2018 року N 6/05, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Київський міський автомотоклуб" щодо проведення в місті Києві 10 червня 2018 року з 11.00 до 21.00 спортивно-масового заходу "Ралі журналістів" (далі - Захід) на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Київський міський автомотоклуб".

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу за зверненням громадської організації "Київський міський автомотоклуб".

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити охорону громадського порядку на вулиці Хрещатик під час підготовки та проведення Заходу 10 червня 2018 року з 11.00 до 21.00.

6. Громадській організації "Київський міський автомотоклуб" забезпечити:

6.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням сценічних конструкцій 10 червня 2018 року з 03.00 до 24.00 (на період монтажу/демонтажу сценічних конструкцій на вулиці Хрещатик) та укладання договорів на прибирання території.

6.2. До початку проведення Заходу розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та балансоутримувачем території схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час проведення Заходу, та матеріали щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

6.3. Дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки та недопущення використання піротехнічних виробів під час проведення Заходу.

6.4. Погодити з Головним Управлінням ДСНС України у місті Києві схему організації території, розробленої відповідно до підпункту 6.2 пункту 6 цього розпорядження, в частині забезпечення шляхів евакуації у разі виникнення небезпечних ситуацій.

7. Просити Головне управління ДСНС України в м. Києві з метою запобігання виникненню небезпечних ситуацій провести за зверненням громадської організації "Київський міський автомотоклуб" перевірку протипожежного і техногенного стану місця проведення Заходу та забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки в установленому законодавством порядку.

8. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Заходу здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 6.2 пункту 6 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам та надати його громадській організації "Київський міський автомотоклуб" та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог щодо організації території Заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 6.2 пункту 6 цього розпорядження, а також перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 8 цього розпорядження.

10. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці (анонс) про Захід у комунальних засобах масової інформації.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали