Додаткова копія: Про проведення спортивно-масового заходу "Ралі журналістів"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2019 р. N 938

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу "Ралі журналістів"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Київський міський автомотоклуб" від 11 березня 2019 року N 12/03 та від 08 квітня 2019 року N 22, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Київський міський автомотоклуб" щодо проведення в місті Києві 09 червня 2019 року з 10.00 до 21.00 спортивно-масового заходу "Ралі журналістів" на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної) (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Київський міський автомотоклуб" (далі - Організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, потрібного для організації та проведення Заходу, буде здійснюватися з 05.00 до 10.00 09 червня 2019 року на вулиці Хрещатик, 36 біля адміністративного будинку Київської міської ради.

2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання буде здійснюватися з 21.00 до 24.00 09 червня 2019 року на вулиці Хрещатик, 36 біля адміністративного будинку Київської міської ради.

3. Організаторові забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2. Умови для вільного заїзду на територію проведення Заходу та виїзду з неї транспортних засобів, які будуть перевозити технічне обладнання та апаратуру.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

7. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали