ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.09.2017 р. N 1111

Київ

Про проведення спортивно-масового заходу Всеукраїнського Олімпійського уроку

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи лист Національного олімпійського комітету України від 17 липня 2017 року N 477-КН, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу Національного олімпійського комітету України щодо проведення 09 вересня 2017 року з 10.00 до 17.00 в місті Києві на Оболонській набережній (біля Гольф-центру, просп. Героїв Сталінграда, 10-д) спортивно-масового заходу Всеукраїнського Олімпійського уроку (далі - Захід).

2. Узяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяв на себе Національний олімпійський комітет України.

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

4. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

4.1. Заходи громадської безпеки та охорони громадського порядку під час проведення Заходу, в тому числі на акваторії річки Дніпро в затоці Оболонь.

4.2. Умови вільного заїзду та виїзду на територію проведення Заходу вантажного автотранспорту, який перевозитиме обладнання для встановлення сцени, телебачення, пересувних майданчиків, спортивного обладнання та інвентар організаторів і учасників Заходу та інших технічних служб.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити за зверненням організаторів чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу.

6. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в комунальних засобах масової інформації інформування мешканців столиці про проведення Заходу.

7. Просити публічне акціонерне товариство "КИЇВЕНЕРГО" забезпечити підключення до мереж електропостачання сценічного обладнання у місці проведення Заходу в установленому порядку.

8. Національному олімпійському комітету України:

8.1. Забезпечити дотримання вимог природоохоронного законодавства України, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою.

8.2. Забезпечити дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки та недопущення використання піротехнічних виробів під час проведення Заходу.

8.3. Спільно з Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити належний санітарний стан шляхом встановлення необхідної кількості контейнерів і урн для збору побутових відходів та їх належне обслуговування під час проведення Заходу.

8.4. До початку проведення Заходу розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити під час проведення Заходу, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ.

9. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку проведення Заходу здійснити обстеження місця його проведення з урахуванням погодженої відповідно до підпункту 8.4 пункту 8 цього розпорядження схеми організації території, за результатами якого скласти акт з висновком про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам та надати його Національному олімпійському комітету України та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

10. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території Заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 8.4 пункту 8 цього розпорядження, та перевірити наявність акта, складеного згідно з пунктом 9 цього розпорядження.

11. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" забезпечити організацію рятувально-водолазних робіт для забезпечення безпеки людей на воді під час проведення Заходу.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали